freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت"، محمد مایلی‌کهن در مورد حضور ملوان در رده دوم جدول لیگ دسته اول گفت: این جدول حقیقی نیست و یک جدول مجازی است. هنوز به نیم‌فصل لیگ هم نرسیده‌ایم و 5 بازی دیگر باقی مانده است. برای حضور در لیگ برتر باید در لیگ یک به مقام اول یا دوم رسید. حتی مقام سومی هم فایده‌ای ندارد.

وی در مورد اینکه ملوان در صورت صعود به لیگ برتر می‌تواند شرایط و امکانات مالی لازم برای حضور در این رقابت‌ها را داشته باشد، گفت: باید از مسئولان باشگاه و به ویژه احمد دنیامالی تشکر ویژه‌ای کنم. تامین هزینه‌های باشگاه بسیار سخت و سنگین است به جز هزینه‌های رفت و برگشت و هتل و هواپیما و البسه هزینه‌های دیگری هم وجود دارد. هزینه‌هایی مثل حقوق پرسنل که رئیس هیأت مدیره و اعضای هیأت مدیره باشگاه و مدیرعامل همگی در تلاشند تا این هزینه‌ها را تامین کند.

سرمربی تیم فوتبال ملوان در مورد اینکه گفته بود برخی از بازیکنان فوتبال ایران کاسب هستند، گفت: شما نگاه کنید برخی بازیکنان در یک سال 2 تیم عوض می‌کنند و با وجود آنکه سن‌شان بالا رفته همچنان مشغول کاسبی هستند. البته بعضی از بازیکنان پا به سن گذاشته توانایی دارند و شایسته حضور در میدان هستند. ولی برخی از آنها بازیکنانی هستند که خیلی خوب حمایت می‌شوند و با وجود آنکه عملکرد و بازدهی فنی قابل قبولی ندارند همچنان در بورس قرار می‌گیرند.

مایلی‌کهن در مورد حضورش در مراسم منصور پورحیدری گفت: عزیزی را از دست داده‌ایم که روحش شاد باشد. باید این ضایعه را به خانواده محترم پورحیدری سرکار خانم دکتر شجاعی همسرمحترم‌شان و پسر و دختر گل‌شان و خانواده استقلال تسلیت بگویم. من با حضور در این مراسم به یک چیز غبطه خوردم و آن هم حضور مهربانانه مردم در کنار هم بود. همه آنها چه طرفدار پرسپولیس و چه طرفدار استقلال از درگذشت منصور پورحیدری متاثر شده بودند. بدون اغراق می‌گویم هواداران پرسپولیس هم نقش مؤثری در مراسم پورحیدری داشتند و هواداران قرمز و ‌آْبی سوگوار بودند زیرا مربی ارزنده‌ای را از دست داده بودیم. امیدوارم این رفتارها در ورزشگاه‌ها و هنگام برگزاری مسابقه هم انجام شود. فوتبال و مسابقات جنگ نیست. بارها دیده‌ایم که مردم دنیا در کنار یکدیگر از دیدن مسابقه فوتبال لذت بردند و در پایان مسابقه هم مربی و بازیکن بازنده با مربی و بازیکن برنده دست دادند. باید اینها را یاد بگیریم.

وی در مورد اینکه دوست دارد که با محمد دادکان آشتی کند و اختلافات را کنار بگذارد،‌گفت: من با کسی قهر نبوده‌ام. حتی در مراسم درگذشت پدر محترمش حاضر شدم و زمانی هم که مادر خدابیامرز ایشان از دنیا رفتند به مراسمش رفتم.

سرمربی اسبق تیم ملی در مورد دیدار با تیم سوریه در مقدماتی جام جهانی و فهرست عجیب کی‌روش گفت: سوریه همیشه حریف درجه 2 برای ما بوده است. حتی در مقاطعی که کشورش مشکلات حالا را نداشت، شرایط سوریه اینگونه بود. البته تیم امید سوریه را که دیدم حریف بدی نبود. با این حال تغییر در ترکیب تیم ملی ایران اتفاق عجیبی نیست زیرا کی‌روش نشان داده در هر بازی ممکن است به ترکیب تیمش دست بزند و به این گفته که ترکیب تیم برنده نباید دست زد ظاهرا خیلی اعتقاد ندارد. با این حال فوتبال ما بازیکنان زیادی دارند و از نظر بازیکن مشکلی نداریم.

مایلی‌کهن در مورد اینکه کی‌روش اعلام کرده آراء انضباطی فیفا را منصفانه نمی‌داند، گفت: اینکه این آراء منصفانه هستند یا نه را نمی‌دانم اما می‌دانم که فیفا همیشه از رفتارهای خشن ساده نمی‌گذرد. ما در این سال‌ها غرامت‌های زیادی بابت چنین رفتارهایی پرداخت کرده‌ایم. اگر یادتان باشد ما بعد از رفتارهای که ایشان در مقدماتی جام جهانی دور گذشته در دیدار رفت و برگشت با کره انجام داد جریمه شدیم.


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵ - ۵:۲۰:۲۵ دیده شده : ۵۰بار نویسنده : admin

لیگ یک ایران لیگ یک ایران گروه 2 ليگ يک ايران جدول لیگ یک ایران 93-94 بازیهای لیگ یک ایران برنامه لیگ یک ایران اخبار لیگ یک ایران لیگ یک بسکتبال ایران لیگ دسته یک ایران 92-93 لیگ یک فوتسال ایران لیگ یک انگلیس لیگ یک انگلستان لیگ دسته یک انگلیس نتایج لیگ یک انگلیس نتایج زنده لیگ یک انگلیس نتایج فوتبال لیگ یک انگلیس جدول فوتبال لیگ یک انگلیس نتایج لیگ دسته یک انگلیس لیگ دسته یک فوتبال انگلیس نتایج بازی های لیگ یک انگلیس لیگ یک فرانسه لیگ یک فرانسه ویکی لیگ یک فرانسه فوتبال جدول لیگ یک فرانسه لیگ دسته یک فرانسه نتایج لیگ یک فرانسه ليگ دسته يك فرانسه جدول لیگ یک فرانسه 2015 بیشترین تعداد قهرمانی لیگ یک فرانسه نتایج لیگ دسته یک فرانسه لیگ یک 94-95 لیگ دسته یک 94 95 لیگ یک 93-94 لیگ دسته یک 93-94 جدول لیگ یک 93-94 برنامه لیگ یک 93-94 ليگ دسته يك 93-94 لیگ یک فوتبال 93-94 جدول لیگ دسته یک 93-94 لیگ دسته یک والیبال 93-94 نقل و انتقالات لیگ یک 93-94 لیگ یک فوتسال لیگ یک فوتسال کشور لیگ یک فوتسال استان کرمان ليگ يك فوتسال ليگ يک فوتسال لیگ یک فوتسال استان مازندران لیگ دسته یک فوتسال جدول لیگ یک فوتسال لیگ دسته یک فوتسال کشور لیگ یک بسکتبال لیگ دسته یک بسکتبال بانوان نتایج لیگ یک بسکتبال نتایج لیگ دسته یک بسکتبال کشور نتایج لیگ دسته یک بسکتبال بانوان برنامه لیگ دسته یک بسکتبال لیگ دسته یک بسکتبال با ویلچر لیگ دسته یک بسکتبال تهران جدول لیگ یک بسکتبال ایران لیگ یک اسپانیا جدول رده بندی لیگ یک اسپانیا نتایج لیگ دسته یک اسپانیا لیگ یک والیبال لیگ یک والیبال کشور لیگ یک والیبال ایران لیگ دسته یک والیبال کشور لیگ دسته یک والیبال ایران لیگ دسته یک والیبال 93 لیگ دسته یک والیبال 92 لیگ دسته یک والیبال بانوان نتایج لیگ یک والیبال لیگ یک جام آزادگان لیگ دسته یک جام آزادگان جدول لیگ یک جام ازادگان جدول لیگ دسته یک جام آزادگان جدول ليگ دسته يك جام آزادگان لیگ دسته یک فوتبال جام آزادگان نتایج لیگ دسته یک جام آزادگان اخبار لیگ یک جام آزادگان جدول لیگ یک فوتبال جام آزادگان برنامه لیگ دسته یک جام آزادگان است المراة است المراة يوتيوب است المراة فيديو معنى است المراة ماهو است المراة شكل است المراة است اثيكا مستشفى است اثيكا است یا هست است و هست تفاوت است و هست کاربرد است و هست فرق بین است و هست فرق بين است و هست تفاوت فعل است و هست فرق بين است و هست چيست است هستم است يمنيه است يمنيه تويتر اجمل است يمنيه احلى است يمنيه است مره اكبر است مره اجمل است مره است معنى معنى است في اللغه العربيه معنى است باللغه العربيه ما معنى است في اللغة العربية معنى است بالجنوبي معنى است بالانجليزي معنى است بالفارسية معنى است في المعجم معنى است في اللغة مایلی‌کهن: جدول لیگ یک فعلا مجازی است

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۱۸
  • تعداد حاضران : ۱۹۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها