freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


نماینده مردم قزوین گفت: سیاست‌های اقتصاد مقاومتی تنها با اتکا به تولید داخل، توانمندسازی تولیدکنندگان و کاهش واردات محقق خواهد شد.

واردات بی‌رویه کالا آسیب جدی به تولید داخل وارد کرد
حمیده زرآبادی در گفتگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ،درباره افزایش ورود قاچاق کالا به کشور گفت : موضوع مبارزه با قاچاق کالا و ارز از مسائل جدی در کشور بوده که مجلس در این زمینه اقدامات ویژه‌ای را انجام و یا در دستور کار دارد.

وی بیان کرد: مبارزه با قاچاق و توسعه تولیدات داخلی یکی از مصادیق مهم در تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی بوده که باید در اولویت قرار گیرد.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: متاسفانه در سال‌های اخیر قاچاق و همچنین واردات بی‌رویه کالا به کشور آسیب جدی به تولید داخل وارد کرده که باید در زمینه جبران این امر تلاش جدی صورت گیرد.

زرآبادی با بیان این مطلب که مجلس در زمینه رونق تولید تلاش می‌کند، گفت: مجلس با اصلاح قوانین در زمینه واردات، مبارزه با قاچاق در جهت رونق تولید تلاش کرده و این مهم در اولویت قرار دارد.

وی ادامه داد: مسئله ورود کالای قاچاق از مبادی رسمی کشور از دیگر معضلات بوده که باید دستور کار جدی و اولویت باشد.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی تنها با اتکا به تولید داخل، توانمندسازی تولیدکنندگان و کاهش واردات محقق خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۰:۲۷ دیده شده : ۳۳بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۴
  • تعداد حاضران : ۱۶۷
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها