freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت":ستاره کروات رئال مادرید که از این که به شرایط بازی رسیده است، از این موضوع ابراز رضایت و از هم‌تیمی‌هایش نیز تشکر کرد.

به نقل از elsport، لوکا مودریچ یکی از کلیدی ترین بازیکنان در ترکیب رئال مادرید به شمار می آید. این بازیکن کروات در ماه سبتامبر با آسیب دیدگی شدیدی مواجه شد و 8 بازی نتوانست برای رئال به میدان رود.

مودریچ به شرایط بازی رسیده است و این خبر خوشحال کننده‌ای برای کادر فنی و هواداران رئال به شمار می آید. این بازیکن کروات تاکید کرد در شرایط خوبی به سر می برد و بسیار خوشحال است که می تواند بازی کند. او در این‌باره اظهار کرد: خوشحالی وصف ناپذیریی دارم. اینکه می توانم به میدان بروم برایم بسیار خوشحال کننده است. هنوز 100 درصد آماده نشدم اما اطمینان دارم با چند جلسه تمرین کردن آماده می شوم.

مودریچ ادامه داد: می خواهم از هواداران رئال که در این مدت حمایت زیادی از من داشتند تشکر کنم. حمایت آنها باعث شد تا با روحیه بالایی تمرین کنم. خوشبختانه شرایطم بسیار بهتر شده است و هیچ درد و ناراحتی احساس نمی کنم.

با وجود اینکه مودریچ از بازیکنان کلیدی و تاثیر گذار رئال مادرید است اما تیم زیدان در غیاب این بازیکن با مشکل مواجه نشد و نتایج خوبی به دست آورد.


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۵:۲۳ دیده شده : ۶۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۳۰
  • تعداد حاضران : ۲۱۳
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها