freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


جمشید ایرانی در گفت وگو با خبرگزاری ایسنا اظهار کرد: این مجمع کامل شده مجمع جوانان اصلاح‌طلب است که با بخش جوانان احزاب جبهه اعتدال‌گرایان، سمن،ها و نهادهای مردم‌نهاد و تشکل‌های صنفی و تخصصی و دانشجوی نیز هم‌افزایی کرده و آنها به این جنبش اجتماعی پیوسته‌اند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه این مجمع قطعا در دیدار با بزرگان نسبت به رسیدگی به مطالبات اجتماعی فرزندان ایران اقدام می‌کند تصریح کرد: قطعا دولت و حاکمیت مهم‌ترین طرف پاسخگویی این تجمع است. بر اساس توصیه بزرگان و نخبگان یک سال است که در راستای حضور و تاثیر گذار جوانان ایران در حال رایزنی هستیم لذا با توجه به صراحت و صداقت جوانان خواهان پیگیری مطالبات این عزیزان و آینده سازان این مرز بوم هستیم.

دبیرکل حزب فرزندان ایران در پایان گفت: به زودی اعضای مجمع جوانان ایران با آیت‌الله هاشمی و حجت‌الاسلام خاتمی و ناطق نوری دیدار می‌کنند.

به گزارش ایسنا، متن بیانیه هیات موسس مجمع جوانان ایران به شرح زیر است:

« در طول تاریخ این مرزوبوم، جوانان پاک ایران زمین همواره خیزش‌های بزرگی را برای رسیدن به آزادی و کرامت خویش و عظمت این کشور شکل داده‌اند وهزینه‌های بسیاری را برای صیانت از وطن در دوران مختلف بویژه سده‌های پرفراز و نشیب اخیر، تقدیم پیشگاه ملت عزیز ایران اسلامی کرده‌اند. اما هزاران افسوس که علیرغم تمامی رشادت‌های بیشمار نسل جوان ما، این قشر فهیم  وارزشمند، بدلیل نگاه ابزاری وسودجویانه جناح‌های سیاسی موجود، امروزه  بیش از همه وقت درگیر مشکلات فردی ومعضلات اجتماعی عدیده بویژه فقر، تبعیض، ناامیدی، بیکاری، فساد و اعتیاد فزاینده شده است اما همچنان دربرابر این مشکلات طاقت‌فرسا، امیدوارانه فردایی روشن و روزهایی پرفروغ برای برخورداری از حیاتی ارزشمند وشایسته را به انتظار نشسته است.


فرزندان ایران، در طی سالهای اخیر به تجربیاتی ارزشمند دست یافته‌اند و مشکلات سرزمین آبا و اجدادی خود را باتمام وجود حس کرده و نیک می دانند که مسیر اصلاح، توسعه وپیشرفت کشور از مسیر جناح‌بندی‌های ساختگی وکشکمش‌های سیاسی معطوف به قدرت نمی‌گذرد. جوانان امروز ما به خوبی دریافته‌اند که برای آبادانی کشور خود نیاز به حضور وهمت فرزندان این سرزمین پاک دارند وچاره کار را درحاکمیت قانون و گسترش جامعه مدنی، خرد گرایی، تدبیر وشایسته‌سالاری و تلاش بی‌وقفه در تمامی حوزه‌های فردی واجتماعی می‌دانند.


از همین رو تشکیلات«مجمع جوانان ایران» متشکل از جوانان نخبه وبی‌ادعای احزاب رسمی کشور، دانشجویان ودانشگاهیان صاحب نظر وجوانان جامعه کارگری وکارآفرینی، قدم در راهی نهاده است تا فارغ از کشمکش‌های سیاسی جریان‌های موجود، توان و باورهای اصیل خود را در جهت رفع مشکلات کشور به کار بگیرد وضمن شناسایی استعدادهای جوان وایجاد بسترهای مناسب برای شکوفایی توانمندی‌های فردی واجتماعی نسل نو و با ارایه راهکار هایی سنجیده، علمی واجرایی و هم افزایی ظرفیت‌های نسل جوان کشور، در مسیراستقرار صلح، آبادانی و رفع مشکلات موجود گام بردارد.


ما می‌توانیم تا در کنار هم و با اتکای به همت این ملت بزرگ، مسیر خروج از تنگناهای فعلی کشور را هموار کرده و از سطح گسترده کمبودهای موجود بکاهیم و با نگاهی یکسان  وبدون تمایز، درجهت استیفای حقوق تمامی ایرانیان، فارغ از دین و آیین اقوام ایرانی، به عنوان شهروندان صاحب حق و مالکین اصلی کشور گام برداریم.


برهمین اساس نگاه مجمع جوانان ایران به شرایط فعلی کشور، رویکردی نقادانه وشفاف در کلیه عرصه‌های ملی، با مرامی اصلاحگرا،اندیشه محور، قانونمدار و دارای برنامه‌ای مدون و اجرایی برای رفع  مشکلات است تا بدون توسل به  شعارهای پوچ و عوام‌فریبانه در راستای حل مشکلات فردی واجتماعی جامعه، بویژه در خصوص ایجاد اشتغال، رفع رکود اقتصادی، حل مشکلات زیست محیطی ومعظلات سیاسی،اجتماعی وفرهنگی کشور همت گمارد.


ما باور داریم که  با حرکتی عقلانی و مردمی و به پشتوانه نیرو و توان جوانان وطن،می‌توانیم از موانع موجود گذر کنیم و در سایه تعامل و همدلی تمامی دلسوزان ایران عزیز، فردایی بهتر و برخوردارتر  را برای جوانان امروز ونسل های آینده شاهد باشیم. برای حصول  این هدف ارزشمند، نیاز  خود را به همیاری و مشارکت فعال مردم بویژه جوانان، دانشجویان ودلسوزان این آب وخاک اعلام می‌داریم وضمن دعوت از دلسوزان ملت برای پیوستن به فراخوان مجمع جوانان ایران، آغاز حرکتی عظیم و امیدبخش را نوید می‌دهیم.»

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۰:۴ دیده شده : ۶۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۵۰
  • تعداد حاضران : ۱۶۳
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها