freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


جهانبخش محبی‌نیا در گفت‌وگو با ایسنا، در شرایطی که ما در حال تجربه آن هستیم و رکود بر اقتصاد ما حاکم شده و در کنار آن تورم به سطح پایینی رسیده این جسارت و شجاعت در دولت دیده نمی‌شود که مسیری را طی کند تا بتوانیم از رکود خارج شویم؛ چرا که ممکن است این سیاست‌ها همراه با سیاست‌های تورم‌زا باشد.

وی افزود: سیاست‌های در جهت کاهش تورم با سیاست‌های خروج از رکود مغایرت نسبی دارد و شاید لازم است در برنامه این دو موضوع با هم جمع شود تا در پایان برنامه ششم بتوانیم شرایط با رکود پایین و تورم تک‌رقمی را شاهد باشیم.

نایب رئیس کمیسیون برنامه تصریح کرد: کمیسیون تلفیق می‌تواند با استفاده از تجربیات برنامه‌های گذشته و استفاده از دانش موجود احکامی را به نحوی در برنامه بگنجاند که خروج از رکود و کاهش تورم به صورت موازی پیش برود و در صورتی که در جلسه علنی در صحن مجلس با آن موافقت شود در پایان پنج سال شاهد وجود تورم و رکود نباشیم.

وی در پایان تأکید کرد: لازم است برنامه طوری تدوین شود که علامت و نشانه‌های آن در بازار و در اقتصاد کشور به نحوی باشد که فعالان اقتصادی بتوانند با برنامه‌ریزی مطلوب در صحنه اقتصاد نقش‌آفرینی کنند و موضوع تورم و رکود به طور شفاف در آن دیده شود.

انتهای پیام 

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۰:۱۳ دیده شده : ۶۳بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۴۶
  • تعداد حاضران : ۱۴۹
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها