freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کد خبر: ۴۱۷۸۵۳

۳۷۳  بازدید

ماهنامه خط خطی - مهدی طوسی: خانواده عباس کیارستمی به دلیل آنچه قصور پزشکی می دانستند، از پزشک معالج پدرشان شکایت کردند و اصلا توجه نکردند که عباس کیارستمی با مرگش جمله «اشتباه داوری هم جزئی از فوتبال است» را از انحصار فوتبالی ها درآورد و به علوم پزشکی نیز کشاند. از این به بعد، پزشکان و خصوصا پزشک معالج کیارستمی می تواند مدعی باشد که اشتباه پزشکی هم جزئی از پزشکی است! که از این بابت می توان از کیارستمی تشکر کرد.


اما نتیجه دادگاه ابتدایی:


از جایی که قصور پزشکی در این پرونده محرز شده است، اما خیلی محرز نشده است، لذا وابستگان درجه یک منتسب به این دکتر دیگر حقی که در مهمانی های خانوادگی وی را دکتر صدا بکنند ندارند! بستگان درجه دو از این قانون مستثنی هستند، منتها قبلش باید درجه دو بودنشان به تایید دادگاه رسیده باشد!


از جایی که قصور پزشکی به دلیل سفررفتن دکتر معالج اتفاق افتاد، لذا دکتر نامبرده محکوم است که همان بیماری مرحوم کیارستمی را بگیرد و توسط پزشکی که خانواده متوفی انتخاب می کنند عمل شود و درست زمانی که نیاز به مراقبت دارد، دکتر منتخب بگذارد برود سفر!


از جایی که دکتر معالج متهم است که باعث درگذشت یک سینماگر شده است، لذا یک سینماگر هم می تواند باعث درگذشت او بشود!


از جایی که دکتری که یک بار قصور پزشکی کرد، ممکن است دوباره هم قصور پزشکی کند، لذا نامبرده محکوم است که مریض ها را تا یک گام مانده به قصور پزشکی معاینه کند و بعد رها کند! از جایی که متوفی علاقه زیادی داشت بداند خانه دوست کجاست، و حتی در همین راستا، یک فیلم هم ساخت، پزشک معالج محکوم است که بگردد و ببیند خانه دوست کجاست. تا زمانی که برای دادگاه محرز نشود که خانه یافته شده خانه دوست است یا خیر، وی باید بگردد دنبالش!


پزشک معالج مربوطه، به دلیل قصور در امر پزشکی، محکوم است که هر روز برای رفتن به مطب، خط ویژه را انتخاب کند تا هر روز هم توسط ماموران راهنمایی و رانندگی جریمه شود!

منبع : برترین ها ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۵:۱۵ دیده شده : ۶۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۶۵
  • تعداد حاضران : ۲۱۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها