freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، سردار سیدمجید میراحمدی در حاشیه بازدید از پایانه مرزی چذابه اظهار کرد: امسال بخش کشوری و لشکری توانستند تمام نقاط چالشی که باعث ایجاد مشکلات برای زائران، بی‌نظمی و مسائل امنیتی می‌شود را شناسایی و به فضل الهی برطرف کنند.

وی افزود: خوشبختانه در حال حاضر با تلاش تمامی نیروهای امنیتی و انتظامی وضعیت بسیار خوبی در مرز چذابه حاکم است و زائران تا به امروز بدون هیچ گونه معطلی از مرز خارج شده‌اند.

میراحمدی با اشاره به عبور بدون معطلی 10 هزار زائر در روز گذشته، بیان کرد: موکب‌های بسیاری در این مرز برای پذیرایی از زائران حسینی راه‌اندازی شده است.

معاون عملیات ستاد کل نیروهای مسلح گفت: اقدامات بسیار خوبی برای تسهیل مسافرت زائران انجام شده که می‌توان به تاسیس پارکینگ 5 هزار خودرویی و احداث جاده مناسب تردد اشاره کرد.

وی عنوان کرد: برای رسیدن به این وضعیت مطلوب در مرز چذابه، سازمان‌های بسیاری به ویژه سپاه، نیروی انتظامی، ارتش، فرمانداری و وزارت دفاع همکاری لازم را این راستا با یکدیگر داشتند.

معاون عملیات ستاد کل نیروهای مسلح در پایان خاطرنشان کرد: اربعین حسینی تنها به جهان اسلام تعلق ندارد و اقلیت‌های مذهبی مختلفی مانند مسیحی‌ها نیز در این حرکت حضوری بسیار فعال دارند؛ از سوی دیگر کشورهای اروپایی و آفریقایی نیز به این حرکت عظیم پیوسته و با عشق و علاقه در این مراسم شرکت می‌کنند.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۰:۷ دیده شده : ۲۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۵۷
  • تعداد حاضران : ۲۴۴
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها