freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1371180/1  زمان: 15:54  1395/08/18  بازدید: 2,063

دو بانوی رکابزن زمانی که متوجه شدند مسئولان نادو برای گرفتن تست دوپینگ آمده اند، محل مسابقه را ترک کردند هر چند که در نهایت مجبور به دادن تست شدند اما به تیم ملی دعوت نمی‌شوند.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، در جریان لیگ برتر دوچرخه سواری بانوان که هفته پیش برگزار شد، دو بانوی رکابزن از دادن تست دوپینگ سر باز زدند  و نکته جالب اینکه یکی از آنها ملی پوش بوده است.

 

مصطفی چایچی مدیر تیم های ملی در گفتگو با ایسنا درباره ی این اتفاق بیان کرد: طبق قانون و در مسابقات دوچرخه سواری وقتی نفرات پذیرش می شوند و نامشان وارد لیست می شود، نادو هر زمان که خواست افراد باید حاضر شده  و تست دوپینگ بدهند  و این موضوع دیگر در اختیار ما هم نیست.

 

او ادامه داد:  دو رکابزن که یکی از آنها مقام هم آورده بود وقتی متوجه شدند برای  گرفتن تست دوپینگ آمده اند، در روز نخست مسابقات حتی بر روی سکو قرار نگرفته و روز دوم هم محل مسابقه را ترک کردند. تیم ها  ورکابزنان دیگر هم نسبت به این موضوع اعتراض داشتند و زمانی که متوجه ماجرا شدیم  نایب رییس بانوان وارد عمل شد و من نیز پیگیری کردم. نایب رییس بانوان به آنها اعلام کرد باید تست دوپینگ بدهند و شنبه هفته جاری آزمایش دوپینگ دادند اما چون بر روی سکوی قهرمانی  و برای گرفتن مدال هایشان نیامدند  و محل مسابقه را هم ترک کردند بنابراین امتیازاتی که گرفته اند از تیمهایشان کسر می شود. همچنین جلسه کمیته انضباطی هم برای این دو نفر تشکیل می شود.

 

 چایچی در پاسخ به این پرسش که این دو نفر عضو تیم ملی بوده اند، تصریح کرد: یکی از آنها بوده  اما با این شرایط به اردوی تیم ملی دعوت نمی شوند. آنها حتی اگر مریض بودند  باید از پزشک مسابقات گواهی پزشکی دریافت می کردند .

 


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۰:۱۶ دیده شده : ۶۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۵۰
  • تعداد حاضران : ۱۱۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها