freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، در این ملاقات سعد حریری بر اراده دولت لبنان بر ای گسترش همکاری با ایران به ویژه در حوزه های اقتصادی تاکید کرد.

سعد حریری با اشاره به شرایط جدید سیاسی در لبنان هم اظهار کرد: کارهای زیادی برای تثبیت اوضاع سیاسی در لبنان داریم. ما باید هر چه سریع‌تر کابینه جدید را تشکیل دهیم و در این راه نیازمند کمک همه گروه‌ها و طوایف هستیم.

وی لبنان را نمونه خوبی برای همکاری و حل مشکلات دانست و تاکید کرد، توسل به راه حل سیاسی و حصول توافق های سیاسی  می تواند الگوی مشکلاتی باشد که در منطقه با آن مواجه هستیم.

در این دیدار، وزیر امور خارجه کشورمان نیز ضمن تبریک حصول توافق سیاسی در لبنان،  آمادگی کشورمان را برای هر گونه کمک و همکاری به لبنان اعلام کرد و افزود: در لبنان همه مردم این کشور پیروز شدند و به عقیده ما غالب و مغلوب در این پیروزی سیاسی وجود ندارد و بر این اساس، همه باید به سمت راه حل های مثبت بروند.

ظریف با بیان اینکه در مسائل منطقه ای به صورت طبیعی تفاوت ها و اختلافاتی وجود دارد، افزود: باید از زمینه های مشترک همکاری شروع کرد و همه باید بدانیم هیچکس از تروریسم و افراطی گری سود نمی برد.

وزیر امور خارجه کشورمان تاکید کرد: راه حل نظامی در منطقه راه به جایی نمی‌برد و تنها راه حل سیاسی، گفت‌وگو و تفاهم گروه‌ها کلید غلبه بر بحران‌ها در منطقه است.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۰:۱۲ دیده شده : ۹۳بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۲
  • تعداد حاضران : ۱۶۳
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها