freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


علیرضا رحیمی با حضور در غرفه ایسنا در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات، اظهار کرد: موضوع چهار دیپلمات ربوده شده ایرانی یک دغدغه ملی است و نوعی اجماع ملی برای حقیقت‌یابی و رفع ابهامات در این زمینه وجود دارد.

وی افزود: مقامات اسرائیلی و دستگاه‌های جاسوسی و امنیتی دخیل در این فاجعه باید پاسخگو باشند و مجامع بین‌المللی حقوق بشری نیز باید در حوزه تامین امنیت دیپلمات‌ها با جمهوری اسلامی همراهی کنند تا موضوع حقیقت‌یابی در این زمینه به یک نقطه روشنی برسد.

نماینده مردم تهران در مجلس یادآور شد: کمیسیون امنیت ملی مجلس تاکنون در این زمینه امیدی نداشته اما این موضوع برای ما از اهمیت و اولویت لازم برخوردار است. کمیسیون امنیت ملی مجلس می‌تواند پشتوانه خوبی برای دستگاه دیپلماسی در جهت پیگیری و حقیقت‌یابی این موضوع باشد.

رحیمی با بیان اینکه وزارت خارجه اقدامات خود را برای پیگیری وضعیت دیپلمات‌های ربوده شده ادامه می‌دهد، گفت: دستگاه دیپلماسی کشور اطلاعات و مستنداتی در این زمینه دارد و در عین حال مجلس هم می‌تواند از ظرفیت‌های بین‌المللی خود در بین‌المجالس و همچنین روابط دوجانبه با مجالس کشورهای دیگر در این زمینه استفاده کند.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۰:۱۴ دیده شده : ۸۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۴۶
  • تعداد حاضران : ۱۲۴
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها