freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


روزنامه «ال پائیس» اسپانیا هم امروز به جمع گروهی از روزنامه‌های اروپایی طرفدار کلینتون پیوست.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ همزمان با آغاز رای گیری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، روزنامه اسپانیایی «ال پائیس» هم از «هیلاری کلینتون» نامزد دموکرات ‌ها حمایت کرد.
 
به نوشته این روزنامه، این نامزد دموکرات نه تنها دارای یک گذشته سیاسی قوی است بلکه می‌توان هیلاری کلینتون را مظهر یک چشم انداز از کشور خود و جهانی دانست که بر پایه خوش بینی واقع گرایانه و خرد، دارای تجربه است.

این در حالی است که «سوزان ساراندون» بازیگر زن امریکایی گفت: به کلینتون رای نمی دهم زیرا صرف زن بودن وی برایم مهم نیست من می خواهم به یک کاندیدای مستقل رای بدهم.

 ال پائیس در مورد نظر این بازیگر زن گفت: ساراندون اشتباه می کند  زیرا مطمئناً کلینتون تنها کسی است که به کاخ سفید می رسد، نه به خاطر جنسیت وی، بلکه به خاطر آمادگی او در مقایسه با دیگر نامزدها برای رسیدن به منصب رئیس جمهوری.

علاوه بر این، این نامزد دموکرات با رقیبی که برنامه و پروژه ای  جدی برای ارائه دادن در دست داشته باشد، روبرو نیست، بلکه با نامزدی روبروست که از نارضایتی عمومی و سردرگمی موجود در بین جمهوری خواهان استفاده کرده تا به کاخ سفید برسد.

ال پائیس همچنین نوشت: پس تعجب آور نیست که کلینتون نه تنها حمایت طیف مترقی سیاست مداران را دریافت کرده، بلکه رسانه ‌ها و شخصیت‌های محافظه کار امریکا نیز علاقه خود را به رئیس ‌جمهوری این نامزد دموکرات عمومی ساخته‌اند.

پیش از این هم چندین روزنامه بزرگ اروپایی از کلینتون حمایت کرده و نسبت به تبعات پیروزی ترامپ برای روابط میان واشینگتن و اتحادیه اروپا هشدار داده بودند.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۰:۱۵ دیده شده : ۳۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۳۲
  • تعداد حاضران : ۲۴۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها