freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش خبرگزاری" دی اسپورت " تیم فوتبال زاگرس یاسوج در ادامه مسابقات لیگ دسته دوم و در آخرین دیدار هفته نهم گروه الف در دربی استان کهگیلویه وبویراحمد به مصاف نفت وگاز گچساران رفت و در پایان این دیدار با نتیجه یک بر یک به پایان رسید.

بر اساس این گزارش این دربی زیبا و تماشایی از ساعت 14:30  با حضور 3500 تماشاگر در استادیوم تختی این شهر آغاز شد و در دقایق ابتدایی تیم میزبان بازی را بهتر شروع کردند و با زدن 2کرنر دروازه نفتی ها را تهدید کردند .

درادامه بازیکنان نفت وگاز بودند که که از دقیقه 15 نبض بازی را در دست گرفتند و با ایجاد چند موقعیت خطرناک دروازه تیم میزبان را تهدید کردند تا اینکه حملات پردامنه نفتی ها درنیمه اول در دقیقه 39 جواب داد و کرنر ارسالی از سوی هادی خنیفر با ضربه سر زیبای محمد رضا مظاهری وارد دروازه زاگرس شد و بازی با نتیجه یک بر صفر به سود گچسارانی ها در نیمه اول  به پایان رسید.

با شروع نیمه دوم که به نیمه مریان معروف است شاگردان حمید کرمی در تیم زاگرس بازی را بهتر شرروع کردند و نبض بازی را کاملا در دست گرفتند و با بازی مستقیمی که در دستور کار خود قرار داده بوند به شدت بروی دروازه نفت گچساران فشار آوردند تا اینکه در دقیقه 66 اتابک نمازی مدافع نفت وگاز در محوطه جریمه روی محمد نجاتی  بازیکن زاگرس خطایی انجام داد و داور مسابقه سوت خود ر ابه صدا در اورد و  نقطه پنالتی را نشان داد و مسعود رزم پوش با یک ضربه محکم در حالی که دروازه بان نفت وگاز به سمت توپ شیرجه رفته بود ،توپ را وارد دروازه نفت وگاز کرد و بازی یک بر یک مساوی شد.

در بیست دقیقه پایانی بازهم زاگرسی ها بودند که به کمک هواداران پرشور یاسوجی ،حملات خود روی دروازه نفتی ها را ادامه دادند که البته درخشش درواز ه بان  گچسارانی ها یعنی آرمان فرهمندیان در این دقایق مانع گلزنی بازیکنان زاگرس شد  .

در دقیقه 83 مدافع نفتی ها در یک صحنه مشکوک  توپ را از روی خط دروازه به بیرون کشید که در همین صحنه کادرفنی زاگرس واکنش شدیدی به تصمیم داور داشتند ، چند دقیقه بعد مهاجم زاگرس با یک شوت زیبا دروازه نفت وگاز را باز کرد که البته این صحنه هم توسط داور خطا اعلام شد و بازهم شاهد اعتراضات شدید تماشاگران و کادرفنی تیم زاگرس بودیم.

در پایان دربی استان کهگیلویه و بویراحمد  با نتیجه یک بر یک به پایان رسید.

حواشی:

*محمد نوازی بازیکن سابق استقلال تماشاگر ویژه این دیدار بود.

*بعد ازچند سال بیش از 3000 تماشاگر یاسوجی در استادیوم تختی حاضر شدند .

*تعدادی از هواداران گچسارانی هم در استادیوم حاضر بودند و به تشویق تیم خود پرداختند.

*چمن استادیوم تختی یاسوج اصلا کیفیت مطلوبی نداشت و به هیچ یک ار دو تیم اجازه بازی روی زمین نمی داد.

 


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۵:۱۹ دیده شده : ۴۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۶۱
  • تعداد حاضران : ۱۳۶
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها