freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش "دی اسپورت"، اسماعیل حسن‌زاده در گفت‌وگو با فارس، درمورد نیمه‌تمام ماندن بازی خونه به خونه و اکسین در هفته دوازدهم لیگ دسته اول، گفت: هنوز در مورد حوادث این مسابقه خبری از مقامات مسئول به من نرسیده است، اما در اولین فرصت ممکن بعد از دریافت گزارش مسابقه در مورد این بازی تصمیم‌گیری می‌کنیم.

وی ادامه داد: در لیگ دسته اول تماشاگران چند تیم در مسابقات متوالی مشکلاتی ایجاد کرده بودند که ما پیش از این به آنها گوشزد کرده بودیم. یکی از این باشگاه‌ها تیم خونه به خونه است، گزارش این بازی را بررسی می‌کنیم و اگر هواداران این تیم تخلفی مرتکب شده باشند، جدی‌تر از قبل با آنها برخورد می‌شود. امیدوارم اتفاق خاصی در این بازی رخ نداده باشد، به خصوص برای کمک‌داوری که می‌گویید مصدوم شده است.

حسن‌زاده در مورد تعیین نتیجه بازی به دلیل قطع بازی در دقیقه 96 گفت: گزارش داور در این مورد بسیار تعیین‌کننده است، اینکه داور علت قطع بازی و نیمه‌تمام ماندن آن را چه چیزی عنوان می‌کند، مثلاً اگر داور قطع برق ورزشگاه را علت نیمه‌تمام ماندن بازی عنوان کند یا در خطر بودن جان داور، هر کدام احکام جداگانه‌ای دارد. بنابراین گزارش داور بسیار مهم است.

انتهای پیام/


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۵:۲۶ دیده شده : ۴۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۲
  • تعداد حاضران : ۲۵۷
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها