freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کد خبر: ۴۱۹۹۹۸

۱۲۶۵  بازدید

بین «Dolgellau» و «Machynlleth» در ولز مرکزی، دره های سرسبزی وجود دارد که در بین عکاسان و علاقمندان هوانوردی سراسر جهان مشهور است به اینکه یکی از بهترین مکان های جهان برای تماشای جت های جنگنده است.

برترین ها: بین «Dolgellau» و «Machynlleth» در ولز مرکزی، دره های سرسبزی وجود دارد که در بین عکاسان و علاقمندان هوانوردی سراسر جهان مشهور است به اینکه یکی از بهترین مکان های جهان برای تماشای جت های جنگنده است. این منطقه با عنوان ماچ لوپ شناخته می شود و نام خود را از شهر «Machynlleth» که در نزدیکی آن قرار دارد گرفته و یک منطقه نسبتا گرد برای ترافیک هوایی با ارتفاع کم  است که در اطراف قله های کوه کشیده شده است. هواپیماهایی مثل تورنادو، تیفون، هاوک و F-15E در این دره باریک مسابقه می دهند و در اطراف کوه ها پیچ و تاب می خورند.

هواپیماها به طرز خطرناکی نزدیک به زمین پرواز می کنند و گاهی تا ارتفاع 30 متری با سرعت 800 کیلومتر برساعت به زمین نزدیک می شوند. بازدیدکنندگان می توانند آنقدر به صحنه این عملیات نزدیک شوند که درطول پرواز خلبان را داخل کابین ببینند. پرواز در ارتفاع کم دارای چند مزیت تاکتیکی است، مانند پرواز زیر رادار دشمن برای جلوگیری از شناسایی شدن، گریز از درگیری با سایر هواپیما یا حمله هایی از زمین. پرواز در ارتفاع کم مهارتی است که تنها با تمرین های مداوم و آموزش های پیشرفته کسب می شود. نیروی هوایی سلطنتی از مناطق مختلف در بریتانیا برای آموزش پرواز در ارتفاع پایین استفاده می کند. از آنجا که این نوع پرواز می تواند تولید سروصدا کند، آن ها در تمام انگلستان توزیع شده اند نکته جالب در مورد ماچ لوپ و اینکه چرا عکاسان زیادی به این مناطق شیب دار صعود می کنند و در آنجا کمپ می زنند تا از عملیات هواپیماها عکاسی کنند، تنوع هواپیماهایی است که آنجا پرواز می کنند. نیروی هوایی سلطنتی جدول زمانی دوره های آموزشی را منتشر کرده تا مردم محلی از قبل آماده باشند و به طور مثل دام و احشام خود را از این محدوده دور کنند.

دره جت های جنگنده در بریتانیا 
منبع : برترین ها ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱:۴۵:۴۷ دیده شده : ۴۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۳۲
  • تعداد حاضران : ۲۴۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها