freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1371251/40  زمان: 20:18  1395/08/18  بازدید: 33,072

رئیس هیات مدیره استقلال که اختلافات او با افشارزاده باعث جدایی او از مدیریت استقلال شد بعد از همه مشکلات همچنان رابطه خوبی با وی ندارد.

به گزارش "ورزش سه"، مجلس ختم منصور پورحیدری مانند مراسم تشییع پیکر او جایی برای رودررو هم قرار گرفتن دوباره استقلالی هایی بود که مشکلات زیادی با یکدیگر داشتند. هر چند اختلاف میان برخی استقلالی ها ریشه در چند دهه دارد اما تعدادی افرادی در این باشگاه هستند که مدت زمان کمی از حضور آنها در ورزش و استقلال می گذرد اما درگیر اختلافاتی عمیق با یکدیگر هستند.


بهرام افشارزاده و شهاب جهانیان دو استقلالی هستند که در این گروه طبقه بندی می شوند. مدیرعامل پیشین و رئیس هیات مدیره کنونی استقلال در یک سال حضور در این باشگاه درگیر اختلافات عمیقی با یکدیگر شدند که این اختلافات در نهایت به جدایی افشارزاده از استقلال منجر شد. جدایی که بعد از بیانیه افشارزاده زاویه های پنهانی از آن منتشر شد تا اختلاف میان این دو نفر عمیق تر از گذشته شود.

 


افشارزاده و جهانیان خیلی زود بعد از همه این درگیری ها در مراسم ختم منصور پورحیدری به هم رسیدند. در تصاویر ثبت شده از این رویارویی به نظر می رسد هنوز دلخوری میان این دو نفر وجود دارد و شاید به همین دلیل است که شهاب جهانیان با اخم به استقبال مدیرعامل پیشین آبی ها رفته است.

 

عکس: رضا سعیدی پور


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ - ۲:۲۰:۴۹ دیده شده : ۵۱بار نویسنده : admin

برخورد سرد برخورد سرد همسر برخورد سرد شعر برخورد سردار سلیمانی با داعش برخورد سرد پوتین با اوباما برخورد سرد کاسیاس و آربلوا برخورد سرد شوهر پیامک برخورد سرد برخورد با مردان سرد مزاج برخورد با زنان سرد مزاج رفتار سرد همسر برخورد با همسر سرد رفتار سردار سلیمانی با داعش سردار سلیمانی در برخورد با داعش رفتار سرد شوهر برخورد با شوهر سرد برخورد با شوهر سرد مزاج اس ام اس برخورد سرد رفتار با مردان سرد مزاج رفتار با مرد سرد مزاج رفتار با شوهر سرد مزاج طرز برخورد با مردان سرد مزاج نحوه برخورد با مردان سرد مزاج رفتار با زنان سرد مزاج نحوه برخورد با مرد سرد مزاج نحوه برخورد با زنان سرد مزاج رفتار با زن سرد مزاج روش برخورد با زنان سرد مزاج برخورد با زن سرد مزاج رفتار با همسر سرد مزاج افشارزاده و خبرنگار افشارزاده خبرنگار فیلم افشارزاده و خبرنگار ویدیو افشارزاده و خبرنگار افشارزاده ویکی پدیا مهشید افشارزاده ویکی پدیا ویدیو افشارزاده ویدیو مشت افشارزاده مهشید افشارزاده وهمسرش فیلم افشارزاده خبرنگار فیلم افشارزاده با خبرنگار بهرام افشارزاده ويكي بهرام افشارزاده Wiki عکس مهشید افشارزاده و دخترش برخورد سرد افشارزاده و همکار سابقش(عکس)

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۸۱
  • تعداد حاضران : ۲۴۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها