freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


بهرام پارسایی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: در سال ۲۰۰۶ یا ۲۰۰۷ میلادی دکلی که در توفان کاترینا دچار مشکل شده بود از سوی یکی از زیرمجموعه‌های وزارت نفت به قیمت ۳۷ میلیون دلار خریداری شد و برای تعمیر به سواحل شارجه منتقل شد.

وی افزود: تا دو سال پیش هفت میلیون هزینه دلار هزینه نگهداری این دکل به شرکت نگهدارنده در شارجه پرداخت شده و یکی دو سال پیش مکاتبه‌ای صورت گرفت که اگر دکل به همین وضع باقی بماند احتمال غرق شدن آن وجود دارد.

نماینده مردم شیراز در مجلس ادامه داد: پس از قیمت‌گذاری دکل، ارزش آن چهار تا پنج میلیون دلار برای فروش برآورد شد. با توجه به اینکه این دکل حدود ۱۰ سال پیش ۳۷ میلیون دلار خریداری شده و هفت میلیون دلار هم هزینه نگهداری آن پرداخت شده و حالا این دکل بیش از چهار تا پنج میلیون دلار ارزش ندارد، ضرر هنگفتی به کشور وارد شده است.

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت: موضوع سوء استفاده و خیانت در اموال و سرمایه‌های اجتماعی کشور در کمیسیون اصل ۹۰ و مراجع قضایی مطرح شده البته متاسفانه روند رسیدگی به این موضوع در مراجع قضایی کند بوده است.

پارسایی با تاکید بر ضرورت برخورد قاطع‌تر دستگاه قضایی با این پرونده، یادآور شد: ما انتظار داریم قوه قضاییه رسیدگی به این پرونده را در اولویت کار خود قرار دهد. کمیسیون اصل ۹۰ هم این گزارش را در دستور کار دارد اما با توجه به اینکه مراحل رسیدگی قضایی باید در قوه قضاییه انجام شود منتظر بررسی آن در دستگاه قضایی هستیم تا ان‌شاءالله هم اموال بیت‌المال به خزانه برگردد و هم با رانت‌خواران، اختلاس‌گران و سوء استفاده از منافع ملی برخورد شود.

انتهای پیام  

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ - ۷:۱۵:۱۵ دیده شده : ۳۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۵۴
  • تعداد حاضران : ۱۱۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها