freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کد خبر: ۴۱۷۸۵۹

۸۴  بازدید

ماهنامه خط خطی - مهرشاد مرتضوی:

اخبار ورزشی- ارزشی:


حسن عباسی، از خوب های صفحه «گلواژه» خط خطی ضمن خاموش کردن تلویزیون و بالاکشیدن هم زمان پیژامه و خمیازه، تاکید کرد: «تا نزدیک اذان صبح، برنامه نود پخش می شود که چه کسی پیراهن چه کسی را کشیده است. این غفلت است و کار شیطان!»

شیطان، ضمن اعلام برائت از برنامه های صدا و سیما، پاسخ داد: «مگه من زورت کردم تا 4 صبح نود ببینی که از توش سوتی پیدا کنی واسه سخنرانی فردات؟ هر کار می کنن میگن شیطان! خودتون یک بخش از سیاست چماق و هویجین این وسط؟»

اخبار عشقی- اشکی:


در ماه گذشته، معشوقه تاریخی شهریار در آمریکا فوت کرد. هم زمان با این اتفاق، رضا ضراب (از استادان دانشگاه در رشته دستیاری اختلاس) «اِبرو گندوش»، خواننده ترکیه ای، را طلاق داد و نشان داد حیف و میل نزد ایرانیان است و بس.


همکار عزیزمان، وحید میرزایی، (که بابت این ضایعه به او شدیدا تسلیت می گوییم) در همین رابطه از شهریار تقلب کرد و خطاب به اِبرو گندوش سرود: «آمدی جانم به قربانت، ولی حالا چرا؟»

اخبار ژست فرهنگی


رییس جمهور در سخنرانی گفت: «اخلاق و بالابودن تحمل فرهنگی ضرورت صنعت گردشگری است. گردشگر به کشوری می رود که تحمل فرهنگی اش بالا باشد.» یک تحمل گر فرهنگی، در حالی که چاقو را با دهنش گرفته بود و دو دستی از نردبان جلوی سینما بالا می رفت، گفت: «ابببمممم بمنمی ئئینم.» که ترجمه اش می شود: «اتفاقا، هیچ هم این طور نیست. هیجان فرهنگی در گردشگری حرف اول را می زند وقتی گردشگر خارجی وسط کنسرت نشسته باشد و ناگهان، یک موتور تک چرخ زنان از بین شریان اصلی او و گوش بغل دستی اش رد شود، با خودش می گوید عجب جای باحالی!» وی سپس پرده فیلم را پایین آورده و برای لغو یک مراسم دیگر شتافت. اما هنگامی که از کنار خبرنگار ما رد می شد، خبرنگار دید روی کارتش به جای «تحمل گر فرهنگی»، نوشته است «تحمیل گر فرهنگی».

اخبار ژست ما خوبیم:


رییس جمهور که در این مطلب بی خیال نمی شود و جملات دود از کله بلندکنش به تعداد انگشتان دست و پا رسیده است، از نویسندگان، روزنامه ها، صدا و سیما و بزرگان کشور خواست واقیعت ها را به مردم بگویند. از آنجا که جملات خودش گویاست و البته، ما دو تا اخطار هم داریم، در این مورد نظری نمی دهیم، ولی از آقای رییس جمهور می خواهیم واقعا بگویند بعد از گفتن واقعیت هم ایشان پشت گوینده هستند یا گوینده پشت سرش را نگاه می کند و می بیند «همه رفتن، کسی با ما نمونده؟» اصلا به نظر ایشان واقعا واقعیت ها این هاست؟ یا مشکل ما همان موی جوانان است که آقای احمدی نژاد می گفت؟ نیست؟ الو؟... الو؟

منبع : برترین ها ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ - ۸:۵۵:۱۲ دیده شده : ۱۱۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۲
  • تعداد حاضران : ۲۵۷
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها