freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کد خبر: ۴۲۰۳۸۶

۲۴۸  بازدید

شهرام شهيد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ي در روزنامه شهروند نوشت:

اولش تا خبر را خواندم، گفتم: ددم وای. این چه جور بیمه ناجوری است. اصلا فکر نمی‌کنند این‌جا خانواده نشسته؟ بعد که کمی به این طرف و آن طرفم نگاه کردم و دیدم کسی نیست یا اگر هست، خوشبختانه این‌قدر گرفتاری و صنم دارد که به من توجه نمی‌کند، با خودم گفتم یواشکی نگاهی به مطلب بیندازم ببینم این بیمه ناجور دقیقا کارکردش چیست؟ دوباره خبر را این‌بار کامل خواندم: «بیمه «عضو خاص و حساس» در ایران نیز به راه افتاد و اولین مورد آن در آغاز هفته جاری اجرا شد و یک شرکت بیمه حنجره سالار عقیلی را بیمه کرد. این شرکت تعهد بیمه‌ای به میزان ٥٠٠‌میلیون تومان برای حنجره سالار عقیلی درنظر گرفته است؛ بیمه‌ای که تنها برای یک‌سال اعتبار دارد و ازسوی شرکت بیمه به سالار عقیلی اهدا شده است».


خوب با خودم گفتم، ببینم در دنیا چه کسانی باید کدام عضو خاص و حساس‌شان را بیمه کنند؟


ابوبکر البغدادی: او یک‌جوری است که باید بسیاری از اعضای بدنش را به‌عنوان عضو خاص بیمه کند. دندان‌هایش را چون مدام این و آن را گاز می‌گیرد. پاهایش را چون زیاد لگد می‌زند و ناخن‌هایش را از بس که چنگ می‌زند.


علی مطهری: او از بس که جگر دارد، حتما باید جگرش را به‌عنوان عضو حساس بیمه کند.


رسایی، کوچک‌زاده و نادر قاضی‌پور: این سه به‌عنوان سه تفنگدار باید با هم مراجعه کنند به دفتر بیمه و زبان‌شان را بیمه کنند. نه‌تنها زبان که زبان کوچک‌شان را هم بیمه کنند، جای دوری نمی‌رود.


اردوغان: او باید جمجمه‌اش را بیمه کند، چون معمولا چیزهای توخالی زودتر می‌شکنند. البته امروز شنیدم برخی دوستان از کیهان شکایت کرده‌اند که چرا به اردوغان گفته بالای چشمت ابروست. با این حساب خودم هم باید سرم را زود بیمه کنم.


احمدی‌نژاد: او را نه‌تنها بیمه نمی‌کنند بلکه بیمه یک پولی هم باید از او بگیرد. به ‌خاطر گوش‌هایش. از بس در این سال‌ها به حرف هیچ‌کس گوش نداد و هیچ حرفی تو گوشش نرفت، بیمه هم جا زد.


دونالد ترامپ: اصلا نمی‌شود بگوییم او باید کدام عضوش را بیمه کند. از خیر او می‌گذریم.


جوانفکر: از بس درحین و بعد از دوران احمدی‌نژاد  برای مافوقش سینه سپر کرد، باید سینه او را بیمه کنند.


مسعود ده‌نمکی: مشت ده‌نمکی جان می‌دهد به‌عنوان عضو خاص و حساس اول به‌عنوان میراث ملی شناخته شده و سپس در یونسکو هم ثبت گردد و درپایان بیمه هم بشود.


بابک زنجانی، محمود خاوری و...: برای بیمه خاص و حساس ستبر‌ترین عضو بدن کس دیگری جز بابک زنجانی و محمود خاوری به ذهن‌مان نرسید. البته می‌رسید هم قادر به افشای آن نبودیم.


محمدباقر قالیباف: از آنجایی که این روزها کسی جرأت ندارد به ایشان بگوید بالای چشمت ابروست. بنابراین ایشان باید ابروی خود را به‌عنوان عضو حساس و خاص بیمه کند.


محمدجواد ظریف: وزیرخارجه محبوب ایران این روزها زیربار شدیدترین حملات و فشارهای مخالفان است. قبلا و درحین مذاکرات ١+٥ هم بارها دیده شد، عضو خاص و حساس ایشان درد گرفته است. فلذا بهتر است این بزرگوار کمر خودش را بیمه کند و ملتی را از دل نگرانی خارج کند.

منبع : برترین ها ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۵:۱۲ دیده شده : ۳۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۰۹
  • تعداد حاضران : ۲۰۱
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها