freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


 داریوش یزدی  سرمربی تیم فوتبال نفت وگاز گچساران  در گفتگو با خبرنگار" دی اسپورت " گفت :داریوش یزدی ابتدا با بیان اینکه درگذشت مرحوم پورحیدری غم انگیز است گفت : جا دارد درگذشت اسطوره ملی فوتبال کشورمان جناب آقای منصورخان پورحیدری را به جامعه ورزش کشور و بخصوص به جامع فوتبال دوستان تسلیت عرض کنم.

یزدی در خصوص بازی تیمش برابر زاگرس یاسوج اظهار داشت  در خصوص دیدار با زاگرس یاسوج به لحاظ فنی صحبت خاصی نمی توان انجام داد و از این بابت که به لطف خداوند اتفاق خاصی رخ نداد و از این دیدار به سلامت بیرون آمدیم خوشحالم،آنچه مسلم است شرایط برگزاری بازی در شهر یاسوج نه تنها بدلیل زمین چمن نامساعد بلکه به لحاظ کلی شرایط انجام یک مسابقه امن وجود ندارد.

یزدی تصریح کرد : به لحاظ فنی شرایط نامناسب زمین چمن تاثیر منفی بر عملکرد دو تیم گذاشته بود و اجازه انجام فوتبال زیبا را به هیچ یک از دو تیم نمی داد.

وی ادامه داد : از طرفی هم جو ورزشگاه مزید بر علت شد تا وقفه های در بازی ایجاد شود که شرایط مناسبی نبود و مسولان تیم زاگرس یاسوج برای میزبانی در این ورزشگاه بایستی چاره اندیشی تاثیرگذاری انجام دهند تا اینکه حداقل به تیم زاگرس یاسوج که نماینده مرکز استان است کمک شایانی شود.

سرمربی تیم نفت و گاز گچساران خاطر نشان کرد : قبل از این دیدار عنوان کرده بودیم که این دیدار همانند سایر بازیها سه امتیاز دارد و هیچ تفاوتی برای این بازی قابل نیستیم علیرغم اینکه یکسری افراد دوست داشتند این بازی شرایط نا امن و جنجالی داشته باشد و از این قضیه سود و منفعتی بدست آورند و خوشحالم که از این بابت به سلامت از این بازی گذشتیم و اتفاق ناگواری برای هیچ شخصی رخ نداد.

یزدی در خصوص داوری و اینکه تیم حریف عنوان داشت که از قضاوت داور در این بازی متضرر شده است اظهار داشت : من فکر نمی کنم چنین موضوعی باشد و ضمن اینکه اگر قرار باشد تیمی از قضاوت داور گله مند باشد این تیم نفت گچساران است ، بدلیل اینکه در نیمه دوم با جو ایجاد شده و فشارهای موجود تاحدودی کنترل بازی از دست داور خارج شد و در برخی صحنه ها سوت های برابر به نفع حریف زده شد.

این مربی شاغل در لیگ دسته دو فوتبال کشور در خصوص عدم کسب پیروزی تیم نفت و گاز گچساران در چهار دیدار گذشته و تنها کسب سه امتیاز عنوان کرد : البته که با احتساب برد حتمی تیم ما در برابر تیم شهباز نوزان البرز از پنج بازی قبلی شش امتیاز بدست آوردیم اما قبول دارم که به لحاظ فنی بخشی از عملکرد ما دچار چالش شده است که با داشتن تیم با کیفیت بزودی قابل برطرف شدن است و همیشه اینگونه نخواهد بود که فرصت سوزی شود و در باری بعدی به شرایط خوبمان بازخواهیم گشت و حرفهای زیادی برای گفتن خواهیم داشت.

یزدی یادآور شد : بخش دیگر عملکرد تیم ما هم به موارد غیرفوتبالی مربوط می شود که در سطح لیگ دو و افراد حاضر در حال اتفاق افتادن است که قطعا در هفته های آینده آنها را بازگو خواهم کرد.

سرمربی تیم فوتبال نفت گچساران در خصوص تعویض همایون گراوند که در نیمه دوم بعنوان یار تعویضی وارد زمین شده بود گفت : با هدف بهره گیری از توانایی فنی بالای گراوند در انجام بازی تهاجمی و ایجاد موقعیت گلزنی وی را وارد بازی کردیم اما جو و شرایط بازی طوری پیش رفت که تصمیم کادرفنی این بود که همایون در این بازی نمی تواند کیفیت فنی خود را نشان دهد و تا هم خود بازیکن و مجموعه تیم از این وضعیت تضعیف نشود گراوند را مجدد بیرون کشیدیم تا این بازیکن را در بازیهای بعدی دراختیار داشته باشیم.

در پایان یزدی ضمن ابراز خرسندی از گلزنی مهاجم تیم نفت گچساران در این دیدار ابراز امیدواری کرد : در بازیهای قیلی در بحث گلزنی و بخصوص مهاجمان مان عملکرد خوبی نداشتیم که با با مرور کارهای تاکتیکی در طول هفته گذشته توانستیم توسط مهاجم تیم به گل برسیم و قطعا در بازی آینده گلزنی بیشتری خواهیم داشت

منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۵:۳۲ دیده شده : ۶۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۶۱
  • تعداد حاضران : ۱۳۶
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها