freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


حمید کرمی سرمربی تیم زاگرس یاسوج در گفتگو با خبرنگار "دی اسپورت" گفت : در مقابل تیم نفت و گاز بازی بسیار خوبی انجام دادیم و خداراشکر تماشاگران راضی از ورزشگاه خارج شدند که امیدوارم در هفته های آینده همین روند ادامه داشته باشد.

وی ادامه داد :تیم زاگرس با مشکلات فراوانی دست و پنجه نرم می کند که ساده ترین آن در مسابقه دیروز قابل مشاهده بود که تیم ما توانایی تامین آب معدنی روز مسابقه را نداشت.

وی با بیان اینکه تیم زاگرس مشکات فراوانی دارد اظهار داشت :ما که از استاندار و نماینده  بویراحمد در مجلس  و میدرکل ورزش استان  نا امید شده ایم و دیگر انتظاری از انها نداریم ،جا دارد از طریق این رسانه از نماینده مردم گچساران و باشت ورئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس انتظار داریم نیم نگاهی هم به این تیم داشته باشند تا حداقل مقداری ازمشکلات این تیم برطرف شود.

سرمربی جوان تیم یاسوج تصریح کرد: مطمئن باشید اگر مقدار اندکی به این تیم کمک شود می توانیم قول صعود ر ابه همشهریان یاسوجی دهیم و این جایگاهی که الان در  آن قرار داریم جایگاه واقعی ما نیست و حرف های زیادی برای گفتن داریم.

کرمی در خصوص تیم  نفت وگاز اذعان داشت :نفت وگاز یکی از تیم های قدرتمند و مدعی این گروه می باشد و مطمئن هستم که از دور اول صعود می کند.

کرمی در خصوص عملکرد داور نیز گفت: داوری بسار ضعیف بود و دو گل سالم را مردود اعلام کرد و توپ اول که کاملا از پشت خط به بیرون کشیده شد و توپ دوم نیز مهاجم ما اصلا خطایی روی مدافع نفت انجام نداد.

 


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۵:۳۴ دیده شده : ۳۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۷۴
  • تعداد حاضران : ۶۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها