freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1371338/8  زمان: 11:36  1395/08/19  بازدید: 6,541

تیم ملی فوتبال  در حالی با 7 بازیکن پرسپولیسی به مصاف تیم‌های گینه نو و سوریه می‌رود که امکان حضور 4 یا 5 بازیکن از این تیم در ترکیب اصلی تیم ملی وجود دارد.

به گزارش "ورزش سه"، در بازی‌های آسیایی 1982 دهلی نو در ترکیب تیم ملی فوتبال، مردانی چون، بهروز سلطانی، پنجعلی، دادگان، عربشاهی، مایلی کهن، حمید درخشان، ناصر محمدخانی و عباس کارگر یعنی 8 نفر  از تیم فوتبال پرسپولیس بودند.


اما در بازی‌های مقدماتی جام جهانی 1998 هم در یک مقطع 7 بازیکن وقت تیم فوتبال پرسپولیس در ترکیب تیم ملی فوتبال همزمان  بازی کردند، این افراد عابدزاده، سعداوی، مهدوی کیا، شاهرودی، میناوند، پیروانی و گل محمدی بودند و دایی و کریم باقری هم پرسپولیسی‌هایی بودند که تازه از پرسپولیس به تیم‌های دیگر رفته بودند. ضمن این که نادر محمد خانی و حمید استیلی هم از جمله بازیکنانی بودند که بلافاصله بعد از مسابقات فوتبال جام جهانی به تیم فوتبال پرسپولیس رفتند. نیما نکیسا دیگر دروازه‌بان تیم ملی هم پرسپولیسی بود.


در ادوار مختلف جام جهانی هر از گاهی بازیکنان یک تیم استخوان تیم ملی را ساختند.


در جام جهانی 1978 از جمع بازیکنان تیم ملی حسن نظری، دانایی فرد، اسکندریان و حسن روشن استقلالی بودند و نصر الله عبداللهی  و ناصر حجازی هم قبل از آن استقلالی بودند.
در مسابقات دوره گذشته مقدماتی جام جهانی هم در برخی از بازی‌ها تا 6 بازیکن استقلالی در ترکیب تیم ملی فوتبال کشورمان حاضر بودند که از آن جمله می‌توان به بیک زاده، امیر حسین صادقی، مجتبی جباری، خسرو حیدری، پژمان منتظری و آندرانیک تیموریان اشاره کرد.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۵:۲۰ دیده شده : ۳۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۴۳
  • تعداد حاضران : ۲۴۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها