freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1371411/31  زمان: 15:00  1395/08/19  بازدید: 3,947

آنتونیو کونته، سرمربی چلسی، قصد دارد چهار مدافع را برای تقویت خط دفاعی تیمش به خدمت بگیرد.

به گزارش "ورزش سه"، سرمربی ایتالیایی قصد دارد از سیستم 3-4-3 در ترکیب تیمش استفاده کند و از همین رو قصد جذب چندین مدافع میانی با کیفیت را دارد. او که در تابستان تنها موفق شد داوید لوئیز را به خدمت بگیرد، عزمش را جزم کرده تا در ژانویه و یا در تابستان بتواند خریدهای مورد نظرش را انجام دهد.

 

 


لئوناردو بونوچی در صدر این فهرست قرار دارد. مدافع 29 ساله ممکن است هزینه ای حدود 40 میلیون پوند برای چلسی به همراه داشته باشد. هدف دوم کونته آلسیو رومانیولی است که کونته سعی داشت با 35 میلیون پوند او را به خدمت بگیرد ولی پیشنهاد او توسط میلان رد شد. دو هدف دیگر او، رودیگر از رم و مایکل کین از برنلی است که به نظر اهداف قابل حصول تری نسبت به دو هدف اول باشند.


حال باید دید مسئولین چلسی در جذب اهدافی که کونته برایشان مشخص کرده موفق خواهند بود یا نه.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۰:۱۸ دیده شده : ۵۳بار نویسنده : admin

لیست در اکسل لیست در اکسل 2007 لیست کشویی در اکسل ایجاد لیست در اکسل لیست باکس در اکسل تهیه لیست در اکسل ساخت لیست در اکسل لیست حقوق در اکسل ساختن لیست در اکسل چک لیست در اکسل لیست در Html لیست در C# لیست باکس در C# تعریف لیست در C# لیست پیوندی در C# لیست ها در C# لینک لیست در C# ایجاد لیست در C# لیست توابع Api در C# لیست دو بعدی در C# لیست پیوندی دوطرفه در C# لیست در سی شارپ List در سی شارپ لیست پیوندی در سی شارپ لیست باکس در سی شارپ تعریف لیست در سی شارپ لیست ویو در سی شارپ لینک لیست در سی شارپ لیست توابع در سی شارپ لیست کشویی در سی شارپ لیست های پیوندی در سی شارپ لیستریا در بارداری باکتری لیستریا در بارداری درمان لیستریا در بارداری لیستریوز در گاو بیماری لیستریوز در گاو لیستریوز گاو لیستریوز گاوی اشتباه در لیست بیمه اشتباه در ارسال لیست بیمه اشتباه لیست بیمه اشتباه فرستادن لیست بیمه در حاشیه لیست بازیگران در حاشیه اسامی بازیگران لیست بازیگران در حاشیه با عکس ایجاد لیست در اکسل 2007 ایجاد لیست در اکسل 2010 ایجاد لیست کشویی در اکسل ایجاد لیست باکس در اکسل ایجاد لیست کشویی در اکسل 2007 نحوه ایجاد لیست در اکسل ایجاد لیست بازشو در اکسل ایجاد چک لیست در اکسل ایجاد لیست کشویی در اکسل 2010 ترک کار در لیست بیمه ثبت ترک کار در لیست بیمه اعلام ترک کار در لیست بیمه ترک کار لیست بیمه نحوه ثبت ترک کار در لیست بیمه نحوه درج ترک کار در لیست بیمه نحوه اعلام ترک کار در لیست بیمه درج ترک کار در لیست بیمه نحوه اعمال ترک کار در لیست بیمه عدم ثبت ترک کار در لیست بیمه چهار مدافع در لیست خرید کونته

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۴۸
  • تعداد حاضران : ۱۹۱
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها