freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین علی یونسی در جمع عالمان و اندیشمندان اسلام و مسیحیت گفت: مطمئنم این نشست، علمای اسلام و مسیحیت را در دین اسلام و مسیحیت به یکدیگر نزدیک‌تر می‌کند و من به عنوان نماینده رییس جمهور برای پیگیری اهداف این نشست در این‌جا حضور پیدا کرده‌ام.

وی ادامه داد:‌ من رابطه بسیار خوبی با علمای سایر اقلیت‌ها دارم و خوشبختانه مشکل مهمی در ایران در این خصوص وجود ندارد. پیروان سایر مذاهب در ایران در بهترین شرایط مسالمت آمیز قرار دارند و تعمیق و استمرار این فرهنگ از نخستین روزهای انقلاب اسلامی در ایران وجود داشته و رهبران ما امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری بر آن تاکید داشته و دارند.

دستیار ویژه رییس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی خاطرنشان کرد: استمرار آن فرهنگ نیز بهترین عامل تامین امنیت ملی شناخته می‌شود که این فرهنگ در همه دنیا به عنوان فرهنگ عمومی شناخته شده و پیشنهاد جهان عاری از خشونت از این جهت بوده است.  

یونسی خاطرنشان کرد: من فکر می کنم بزرگترین هدف شما عزیزان نیز همین است و من به نمایندگی از رییس جمهور به شما خسته نباشید گفته و تبریک و تشکر عرض می‌کنم.

انتهای پیام  

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۵:۱۲ دیده شده : ۳۱بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۰۹۷
  • تعداد حاضران : ۱۳۵
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها