freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1371532/1  زمان: 22:12  1395/08/19  بازدید: 677

تهران- سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه با تأکید بر این نکته که مسئولیت شکست برابر صالحین ورامین را می پذیرم، گفت: بنده مسئولیت شکست را قبول می کنم و باید در دیدارهای آینده هوشیارتر بازی کنیم.

به گزارش "ورزش سه" از مهر، مصطفی کارخانه سرمربی بانک سرمایه شامگاه چهارشنبه پس از ثبت اولین شکست تیمش مقابل صالحین ورامین با اشاره به این نکته که امروز نمایش خوبی را از خود نشان ندادیم، اظهار داشت: باید قبول کنیم که روز خوبی را پشت سر نگذاشتیم و تیم مقابل بسیار خوب بازی کرد.

 

وی با اشاره به این نکته که شکست و پیروزی بخشی از ورزش قهرمانی است، افزود: ورزش قهرمانی، برد و باخت دارد و ما باید جنبه شکست و پیروزی را داشته باشیم.

 

سرمربی بانک سرمایه افزود:خوشبختانه بانک سرمایه دارای مجموعه بسیار خوبی است و بدون تردید این شکست ما را هوشیارتر از گذشته خواهد کرد.

وی با تأکید بر این نکته که مسئولیت شکست برابر صالحین ورامین را می پذیرم، اضافه کرد: بنده مسئولیت شکست را قبول می کنم و باید در دیدارهای آینده هوشیارتر بازی کنیم.

 

کارخانه یادآور شد: تمامی تیم ها در برابر بانک سرمایه با انگیزه مضاعف ظاهر می شوند و ما باید بخشی از انرژی خود را برای مقابله با انگیزه حریفان به کار ببریم.

وی با ابراز خرسندی از رشد والیبال در ایران بیان داشت: خوشبختانه والیبال رشد بسیار خوبی را داشته و همه تیم های لیگ قدرتمند هستند و باید اذعان داشت که لیگ امسال یکی از سخت ترین لیگ ها محسوب می شود.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۰:۱۳ دیده شده : ۳۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۶۵
  • تعداد حاضران : ۲۱۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها