freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1371508/41  زمان: 19:23  1395/08/19  بازدید: 5,936

روز گذشته دو بازیکن باتجربه تیم خونه به خونه در حالی تیم خود را 9 نفره در زمین باقی گذاشتند، که با کمی خویشتن‌داری می‌شد اتفاقات دیگری رقم بخورد.

به گزارش "ورزش‌ سه"، روز گذشته دو تیم خونه به خونه و اکسین البرز در یکی از حساس‌ترین دیدارهای هفته به مصاف هم رفتند و در یک دیدار جنجالی که سه اخراجی به همراه داشت، تیم اکسین موفق شد میهمان خود را با دو پنالتی از پیش رو بردارد.


مهرداد میناوند، مربی تیم خونه به خونه، در نیمه اول به دلیل اعتراض به داوری از روی نیمکت اخراج شد و عباس محمدرضایی و مازیار زارع دو بازیکنی بودند که در نیمه دوم از زمین مسابقه اخراج شدند.


عباس محمدرضایی به خاطر اعتراض های بیش از حد در این دیدار، زمینه اخراج خود را توسط زرگر فراهم آورد و مازیار زارع هم با یک خطای شدید کارت زرد اول را گرفت و در حرکتی ابتدایی و با گرفتن پیراهن مدافع اکسین زمینه ساز دومین کارت زرد خود شد تا داور او را هم از زمین مسابقه اخراج کند.


از این دو بازیکن که سابقه زیادی در لیگ برتر ایران دارند و بازی های سخت‌تر و پرفشارتر از این را پشت سر گذاشته اند، انتظار بیشتر از این وجود دارد. مازیار زارع سال ها در پرسپولیس و تیم ملی بازی کرده و عباس محمدرضایی هم سابقه پوشیدن پیراهن استقلال را دارد؛ دو تیمی که فشار زیادی را بر بازیکنان وارد می‌کنند. با این وصف به نظر می رسید با کمی خویشتن‌داری می‌توانست اتفاقات دیگری در این دیدار برای خونه به خونه و این دو بازیکن رقم بخورد.

 

 

 


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱:۳۰:۲۵ دیده شده : ۳۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۳۲
  • تعداد حاضران : ۲۲۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها