freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، آیت الله سید مصطفی محقق داماد طی سخنانی در این نشست اظهار کرد: واقعیت این است که من به عنوان یکی از دعوت‌کنندگان این اجلاس از همه شما شخصیت‌های بزرگ دینی و مذهبی که از شعب مختلف مسیحیت و اسلام حضور پیدا کردند، تشکر می‌کنم.

وی با اشاره به سخنان یونسی دستیار ویژه رییس جمهور در این جلسه ادامه داد: من در جلسات متعددی حضور داشتم اما این اجلاس یکی از پربارترین اجلاس‌های برگزار شده میان اسلام و مسیحیت بود که در آن دوستان جدیدی دیدم و دوستان قدیم خود را نیز زیارت کردم.

محقق داماد یادآور شد: شاید هیچ وقت به این صراحت در موضوعات صحبت نشده بود و دوستان ما از اهل سنت از آزادی گفت‌وگو و باز بودن فضای تعقل و خردگرایی صحبت کردند که من به آینده امیدوار شدم تا خاورمیانه را از وجود افراد تروریست پاک کنیم.

رییس سابق سازمان بازرسی کل کشور تاکید کرد: بهترین راه تبلیغ، برداشت صحیح از مفاهیم دینی و قرآنی است و باید به جای مبارزات نظامی در آینده گفت‌وگو شود.

وی همچنین اظهار کرد: یکی از بزرگواران در روز اول برگزاری این اجلاس فرمودند که دشمن‌ترین موجود با خدا، شیطان است اما خداوند با او نیز گفت‌وگو کرد و هیچ مشکلی ایجاد نشد. بنابراین خداوند که گفت‌وگوی با شیطان را باز کرده به این معناست که باید این گفت‌وگو رواج پیدا کند و یکی از ابداعات کتب مقدس باشد.

محقق داماد خاطرنشان کرد: از همه و به خصوص از خانم‌های فاضله و کامله‌ای که از سخنرانی‌های آن‌ها بسیار استفاده کردم تشکر می‌کنم و نهایتا شرمنده‌ام که دوستان ما در اینجا خبر خوشی در خصوص پیروزی آقای ترامپ نشنیدند.

انتهای پیام  

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵ - ۴:۰:۹ دیده شده : ۴۳بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۴
  • تعداد حاضران : ۱۵۷
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها