freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا،  علی اکبر کریمی در نخستین همایش تجلیل از نشان‌های تجاری برتر صنعتی و معدنی استان مرکزی گفت: مقوله برندهای تجاری از اهمیت بسیار بسزایی برخوردار شده است، به گونه‌ای که در جای جای دنیا صاحبان بنگاه‌های اقتصادی حاضرند میلیاردها دلار برای تثبیت این نام و نشان در اذهان مصرف‌کنندگان و مخاطبین خود، هزینه کنند.

وی افزود: امروزه برخی از نشان‌های تجاری نماد و سمبل یک کشور به شمار می‌رود.

کریمی برندهای تجاری را در فرآیندها و فعالیت‌های اقتصادی عناصری مهم دانست و گفت: در بسیاری از کشورهای اروپایی یا آمریکای شمالی حتی نام شهر با نام یک برند تجاری و صنعتی گره خورده است و همه مردم شهر خود را در افتخارات آن نشان تجاری سهیم می‌دانند.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همانطور که تیم‌های ورزشی برای مردم یک کشور افتخار می‌آفرینند، نام‌های تجاری هم می‌توانند افتخار آفرین باشند.

وی با بیان اینکه نشانی که بر روی محصول حک می شود پیام‌آور کیفیت و سلامت است، گفت: استان مرکزی از نظر برندها و نشان تجاری مملو از افتخارات بزرگ و قابل توجه است.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر نقش برندها در روابط اقتصادی، احیای نشان‌های تجاری را امری مهم در صحنه اقتصاد کشور دانست و عنوان کرد: بسیاری از نشان‌های تجاری در قبل از انقلاب و پس از پیروزی انقلاب در کش و قوس‌ها و مشکلات سال‌های گذشته نتوانستند خود را آنچنان که باید نشان دهند.

وی اظهار کرد: بسیاری از برندهایی که در اراک و استان داریم برندهای مشترکی بوده که با کمپانی‌های بزرگ و معتبر دنیا شکل گرفته است که با گشایشی که در صحنه بین‌المللی و اقتصاد ایران بعد از برجام ایجاد شده است این زمینه وجود دارد که مجددا بتوانیم با برندهای معتبری که در گذشته شریک بنگاه‌های اقتصادی ما در استان بودند ارتباط برقرار کنیم.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵ - ۴:۰:۲۰ دیده شده : ۳۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۴
  • تعداد حاضران : ۱۶۷
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها