freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: جابه جایی 600 درخت برای تکمیل اتوبان شهید شوشتری امکان پذیر است.

مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به موضوع قطع 600 اصله درخت برای تکمیل اتوبان شهید شوشتری، اظهار داشت: امکان جابه‌جایی این درختان وجود دارد اما این که شهرداری تهران مجوز قطع درخت صادر کند، ممکن نیست.

وی با بیان اینکه درختان جنگل سرخه‌حصار در مسیر تکمیل این اتوبان قرار دارند، افزود: درختان این منطقه شرایط خاصی دارند به همین منظور باید از سازمان حفاظت محیط زیست برای جابه‌جایی درختان مجوز گرفت.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: مدیریت شهری هرگز مجوز قطع درخت صادر نمی‌کند مگر اینکه درختان در شرایط فرسودگی باشد و خود ایجاد ناامنی کند.

چمران با بیان اینکه جابه‌جایی درخت شرایط خاص و ویژه‌ای دارد، گفت: سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهرداری تهران وسیله‌ای را برای جابه‌جایی درخت خریداری کرده تا با این امر از خشکی احتمالی درخت جلوگیری شود.

وی با بیان اینکه جابه‌جایی درخت در تمام دنیا انجام می‌شود، تصریح کرد: برای جابه‌جایی و جلوگیری از هرگونه آسیبی به درخت باید تخصص لازم را در این زمینه داشته باشیم.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با تأکید بر اینکه اگر برای ساخت پارکینگ درختی در ورودی ملک قرار داشته باشد باید آن را جابه‌جا کرد، گفت: به مالکان می‌گوییم که درخت را جابه‌جا کنید اما اگر خشک شود باید جرایم آن را بپردازید و دو برابر بن درخت هم بکارید.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵ - ۴:۴۰:۴۰ دیده شده : ۴۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۴۱
  • تعداد حاضران : ۲۵۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها