freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، عباسعلی کدخدایی در ششمین روز بیست‌ و دومین نمایشگاه مطبوعات ضمن حضور در غرفه ایسنا، در پاسخ به سوالی درباره وظیفه رسانه‌ها نسبت به سیاست‌های کلی انتخابات ابلاغ شده از سوی رهبر انقلاب، اظهار کرد: نکته بسیار خوبی را مطرح کردید که تاکنون هیچ کدام از رسانه ها به این موضوع اشاره نکردند. در واقع نگاه همگی به این است که دستگاه حاکمیتی مجلس و یا شورای نگهبان در این باره باید چه کار کند. اما سوال شما از این نظر دقیق است چرا که نقش رسانه‌ها را در تدوین قوانین آینده و اجرایی شدن سیاست ها مطرح می‌کند.

وی افزود:‌ نکته‌ای که اخیرا اتفاق افتاد این بود که مثلا از یک خبری یک برداشت اشتباهی شد که این امر مشکلاتی را ایجاد کرد چرا که بعضی نخوانده اظهارنظر کردند. این که اقتضائات جامعه ما در رابطه با بحث انتخابات چه است؟ چه قانونی در حوزه انتخابات در جامعه ما لازم است؟ چگونه این قوانین باید تدوین و بعد اجرا شود؟ این ها مواردی است که رسانه ها می‌توانند حضور داشته باشند و این مسائل را تبیین کنند تا هم برای مسئولین که قانون وضع می‌کنند راهگشا باشد هم برای مجریان و هم برای داوطلبان که می خواهند در حوزه های مختلف نماینده بشوند موثر باشد؛ یعنی بدانند نمایندگی چه شرایطی و چه اقتضائاتی دارد.

سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه اگر رسانه در این زمینه خوب کار کند، کمک بسیار موثری برای تمام بخش‌ها، قانون گذاران، مجریان و خود مردم است، گفت:‌ ما از دوستان رسانه انتظار داریم هر چه بیشتر با استفاده از حضور کارشناسان زوایای مختلف این سیاست‌ها را تبیین کنند و از آن طرف برای مرحله قانونگذاری این گزارش ها را منتشر کنند و بعد از قانون گذاری برای مجریان همین گونه باشد که مجریان امر بتوانند به نحو صحیح قوانین را اجرا کنند.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵ - ۶:۳۰:۲۸ دیده شده : ۳۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۵۳
  • تعداد حاضران : ۱۰۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها