freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


شرکت سامسونگ اخیرا نسخه‌ی آزمایشی 5G را با همکاری اپراتورهای موبایل تست کرده تا مزایای استفاده از این شبکه‌ها را به نمایش بگذارد. این کمپانی امروز اعلام کرده که نمونه‌ی اولیه‌ی نسل پنجم شبکه‌ی دیتا را با همکاری انستیتو تحقیقاتی اپراتور China Mobile با موفقیت تست کرده است. سامسونگ در ماه ژوئن سال جاری به عضویت مرکز ابداعات شبکه‌های 5G اپراتور یاد شده درآمد و از آن زمان تا به حال، تست یاد شده به عنوان نقطه‌ی عطفی در همکاری دو طرف محسوب می‌شود. در ادامه‌ی مطلب با زومیت همراه شوید.

فناوری‌های کلیدی از جمله مدلاسیون فضایی و فیلتر باند اپراتورهای چندگانه در فرکانس پایین ۳.۵ گیگاهرتز مورد استفاده قرار گرفته‌اند و انتشار خارج از باند و عملکرد عملیاتی نیز در طی این آزمایش در پکن تست شده‌اند. Dai Jun مدیر ارشد در انستیتو R&D سامسونگ چین گفته است

پس از چند سال تحقیق و توسعه، سامسونگ فناوری‌‌ها و تجربه‌ی زیادی در زمینه‌ی 5G و توسعه‌ی این تکنولوژی بدست آورده است. افزون بر این، کمپانی مورد اشاره همچنان در این زمینه فعالیت خواهد کرد تا استانداردهای 5G را با سرعت بیشتری ایجاد کند.

در چند سال گذشته سامسونگ به طور مداوم در حال سرمایه‌گذاری برای تحقیق و توسعه تکنولوژی‌های 5G است. این شرکت از سال ۲۰۱۴ تمرکز زیادی بر تجاری سازی فناوری‌های 5G معطوف داشته و قصد دارد تا در سال ۲۰۱۸، امکان استفاده از این نوع شبکه‌ها را به صورت جهانی فراهم کرد.

نظر شما در این مورد چیست؟ لطفا دیدگاه خود را در بخش نظرات با زومیت و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵ - ۹:۱۵:۲۷ دیده شده : ۴۴بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۲
  • تعداد حاضران : ۱۱۷
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها