freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، در دیدارهای علی اکبر صالحی با طرف‌های لهستانی بر اهمیت گسترش روزافزون روابط دو طرف تاکید  و تعمیق هر چه بیشتر روابط سیاسی، اقتصادی و فرهنگی بین دو کشور تاکید شد.

طرف لهستانی با ابراز خرسندی از سابقه دیرینه روابط دیپلماتیک دو کشور که به بیش از 540 سال باز می‌گردد؛ این قدمت روابط را سرمایه مناسبی برای توسعه روابط نوین دو کشور ارزیابی کرد.

در ادامه جلسه معاون نخست وزیر لهستان با اشاره به اهمیت استراتژیک ایران به عنوان قطب امنیت در منطقه خاورمیانه، توافق هسته ای ایران را ناشی از هوشمندی و جدی بودن سیاست کشورمان بر شمرد.

صالحی در ادامه ملاقات‌های خود در ورشو با روسای مجلس نمایندگان (سیم) و مجلس سنای جمهوری لهستان جداگانه دیدار و در زمینه توسعه و تعمیق روابط پارلمانی  رایزنی کرد.

در این دیدارها همچنین تاکید شد که تشکیل گروه دوستی پارلمانی در مجالس ایران و لهستان نشان از عزم راسخ دو کشور مبنی بر توسعه روابط پارلمانی داشته و آن را بستر ساز توسعه همه جانبه روابط دو کشور ارزیابی کردند.

علاوه بر این  در خصوص همکاری‌های صلح آمیز هسته‌ای تبادل نظر و گفت‌وگوهای سازنده‌ای انجام و مقرر شد هیات ایرانی ضمن بازدید از مرکز تحقیقات هسته‌ای لهستان زمینه‌های بیشتر همکاری در بخش‌های فنی را مورد بررسی قرار دهد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۰:۱۷ دیده شده : ۴۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۵۵
  • تعداد حاضران : ۲۶۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها