freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1371599/31  زمان: 11:16  1395/08/20  بازدید: 9,091

اد گلیزر، مدیر منچستریونایتد، نقش پررنگی در کمپین‌های انتخاباتی دونالد ترامپ، رئیس جمهور جدید آمریکا و انتخاب او به عنوان چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا داشت.

به گزارش "ورزش سه"،  پس از خرید سهام باشگاه توسط مالکوم گلیزر در سال ۲۰۰۶، پسر او، اد به عنوان مدیر باشگاه انتخاب شد و نقش پررنگی در این تیم تا به حال ایفا کرده است.

از زمانی که خانواده گلیزرها به بزرگترین سهام‌د‌اران یونایتد تبدیل شدند، در بین هواداران یونایتد محبوبیت خود را از دست دادند و حالا اخبار کمک مالی‌ آنها به کمپین های تبلیغاتی دونالد ترامپ، می‌تواند شرایط را برای آنها سخت تر کند. زمانی‌ که گلیزرها مالکیت یونایتد را به نام خود زدند، باشگاه زیر قرض و بدهی فراوان بود تا جایی که بعضی هواداران تصمیم گرفته بودند باشگاهی به نام اف سی یونایتد آو منچستر تاسیس کنند، هر چند که این پروژه لغو شد.

 

 


اد گلیزر سومین شخصیت از لیگ فوتبال آمریکایی (NFL) است که از ترامپ حمایت مالی به عمل‌ آورده است. او به این کاندیدای جمهوری خواه، ۴۴ هزار پوند کمک کرده است.


نکته عجیب در این میان، کمک ۴‌هزار پوندی آنها به کمپین کلینتون است که تنها رقیب ترامپ بود. او که رئیس باشگاه بیس بال ‌بوستون رد نیز هست،‌ حدودا ۳ هزار پوند نیز از این طریق‌کمک رسانی کرده است.


علاوه بر‌ کمک مالی به کمپین ترامپ، گلیزر از بسیاری از میلیاردرها درخواست کرد که در کمپین ترامپ شرکت  کنند که همین موضوع نقش پررنگی در انتخاب ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا ایفا کرد.

 


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۵:۱۶ دیده شده : ۴۱بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۳۳
  • تعداد حاضران : ۲۲۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها