freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


نماینده ویژه سازمان ملل در عراق اعلام کرد طی دو سال تسلط گروه تروریستی داعش بر شهر موصل، بیش از 58 هزار نفر کشته شده‌اند.

یونامی: 58 هزار قربانی در طی دوسال تسلط داعش بر موصلبه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از الیوم السابع، یان کویچ، نماینده ویژه سازمان ملل متحد در عراق، اعلام کرد: به گزارش یونامی بیش از 58 هزار نفر از زمان تسلط داعش بر شهر موصل، از ژوئن 2014 تا سپتامبر 2016، کشته شده‌اند.

وی در جلسه روز گذشته (چهارشنبه) شورای امنیت اعلام کرد: عملیات نظامی‌ای که هم اکنون برای آزادسازی شهر موصل از چنگ تروریست های داعش در عراق در حال اجرا است، آغاز فرجام داعش می‌باشد.

نماینده ویژه سازمان ملل متحد در عراق افزود: حمایت از غیرنظامیان در عملیات آزادسازی موصل به بهترین نحو اجرا می‌شود و در واقع آزادسازی عراق نبرد عراقی ها برای رهایی از هر گونه فرقه گرایی است تا مردم در سایه عدالت، برابری، صلح و همزیستی درکنار یکدیگر زندگی کنند.

وی افزود: دولت عراق، فرماندهی نیروهای مسلح و بسیج مردمی حمایت از غیرنظامیان را در اولویت خود قرار داده‌اند به گونه‌ای در هیچ عملیاتی نظامی مانند آن دیده نشده است. این نیروها  با توجه به تعهدات و الزامات منطقه‌ای و بین‌المللی‌ای که دارند و همچنین با توجه به تبعات سیاسی حمایت نکردن از غیرنظامیان، پایبندی کاملی به حفظ جان مردم در روند عملیات‌ موصل دارند.

یان کویچ گفت: عملیات نظامی آزادسازی موصل به بهترین نحو در حال اجرا می‌باشد و به گونه‌ای برنامه‌ریزی شده است که اشتباهات بسیار به خصوص علیه غیرنظامیان جلوگیری می‌کند. نبردها هم اکنون به درون شهر موصل کشیده شده است و احتمالا تا زمستان ادامه دارد.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۵:۱۵ دیده شده : ۳۴بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۶۸
  • تعداد حاضران : ۲۲۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها