freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کد خبر: ۴۲۰۹۲۰

۴۰۳  بازدید

پنچری تایر چیزیست که می تواند حتی بهترین سفر دوچرخه سواری را خراب کند. با این حال دوچرخه سواران می توانند برای همیشه پنچری گرفتن و تلمبه زدن را فراموش کنند، زیرا Nexo تایرهای بدون هوا تولید کرده تا تضمین کند آن ها در حرکت می مانند.

برترین ها: پنچری تایر چیزیست که می تواند حتی بهترین سفر دوچرخه سواری را خراب کند. با این حال دوچرخه سواران می توانند برای همیشه پنچری گرفتن و تلمبه زدن را فراموش کنند، زیرا Nexo تایرهای بدون هوا تولید کرده تا تضمین کند آن ها در حرکت می مانند. این تایرها جدید نیستند اما به دلیل سختی کم و جذب ناگهانی در مقایسه با نمونه های معمولی استفاده نمی شدند. اما این شرکت یوتایی ادعا می کند راه حلی برای این مشکلات پیدا کرده است.

تایرها از مخلوط پلیمر ساخته شده اند که که نه تنها تعادل فوق العاده ای به انعطاف و نرمی می دهد بلکه بادوام نیز هست. این محصول در دو شکل مختلف عرضه می شود، تایرهایی که روی چرخ های موجود سوار می شوند و تا 5000 کیلومتر دوام دارند و تایری که کلا جایگزین مجموعه چرخ می شود و 8000 کیلومتر دوام دارد. همچنین این تایرها از موادی ساخته شده اند که به آسانی قابل بازیافت هستند. حدود 10 میلیون تن تایر دوچرخه و تیوب هرساله دور ریخته می شود و تولید این محصول قطعا گامی در مسیر درست است.

با این تایرها پنچری دوچرخه را برای همیشه فراموش کنید 
با این تایرها پنچری دوچرخه را برای همیشه فراموش کنید 
با این تایرها پنچری دوچرخه را برای همیشه فراموش کنید 
با این تایرها پنچری دوچرخه را برای همیشه فراموش کنید 
منبع : برترین ها ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۰:۴۵ دیده شده : ۶۱بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۱۲
  • تعداد حاضران : ۱۴۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها