freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1371602/1  زمان: 11:25  1395/08/20  بازدید: 1,103

پس از پایان رقابت های مقدماتی مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی کشور در گروه‌های الف و ب ، فینالیستها مشخص شدند.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از  روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی کشور در گروه ب از صبح دیروز در شهر کرمانشاه آغاز شد و ظهر امروز با مشخص شدن تیم های برتر به پایان می رسد.

 

در پایان دیدارهای مقدماتی تیم های برتر هر گروه مشخص شدند که به شرح زیر است:

 

گروه الف: 1- خراسان رضوی 2- چهارمحال وبختیاری 3- قزوین 4- آذربایجان شرقی 5- گلستان
گروه ب: 1- کرمانشاه 2- اردبیل 3- کرمان 4- ایلام 5- بوشهر

 

برنامه رقابت های صبح امروز:


کسب مقام نهم: گلستان – بوشهر
کسب مقام هفتم: آذربایجان شرقی- ایلام
کسب مقام پنجم: قزوین- کرمان
دیدار رده بندی: چهارمحال و بختیاری- اردبیل
دیدار فینال: خراسان رضوی – کرمانشاه

 

نتایج رقابت های مقدماتی به شرح زیر است:

 

گروه الف:


خراسان رضوی 5- چهارمحال و بختیاری 3
آذربایجان شرقی 6- گلستان 2
خراسان رضوی 5- گلستان 3
قزوین 5- آذربایجان شرقی 3
قزوین 6- گلستان 2
آذربایجان شرقی، برنده 4- خراسان رضوی 4 (امتیاز مثبت 19 به 18 به سود آذربایجان شرقی)
چهارمحال و بختیاری، برنده 4- قزوین 4 (امتیاز مثبت 20 به 15 به سود چهارمحال و بختیاری)
خراسان رضوی، برنده 4- قزوین 4 (امتیاز مثبت 18 به 17 به سود خراسان رضوی)
چهارمحال و بختیاری 5- گلستان 3
چهارمحال و بختیاری، برنده 4- آذربایجان شرقی 4 (با توجه به برابری امتیاز مثبت 18 بر 18، تعداد ضربه فنی چهارمحال و بختیاری 2 بر یک از آذربایجان شرقی بیشتر بود)


گروه ب:

 

کرمانشاه 6- اردبیل 2
کرمان 5- ایلام 3
کرمانشاه 5- ایلام 3
بوشهر، برنده 4- کرمان 4  (امتیاز مثبت 18 به 16 به سود بوشهر)
ایلام 5- بوشهر 3
کرمانشاه 8 – کرمان صفر
اردبیل 7- بوشهر یک
کرمانشاه 8- بوشهر صفر
اردبیل 5- ایلام 3
اردبیل 7- کرمان یک

 

فارس و خوزستان در فینال کشتی فرنگی گروه الف

 

همچنین تیم های فارس و خوزستان به دیدار فینال رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی کشور در گروه الف راه یافتند.

به گزارش ایسنا، رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی کشور در گروه الف به مدت دو روز در شهر شیراز برگزار می شود.

در پایان مسابقات روز نخست 20 دیدار مقدماتی برگزار شد که تیم های فارس و خوزستان در گروه های الف و ب، سرگروه شدند و دیدارهای فینال را برگزار می کنند.

همچنین تیم های تهران و مازندران نیز بعنوان تیم های دوم گروه های الف و ب، دیدارهای رده بندی را برگزار خواهند کرد.


رده بندی تیم ها پس از انجام مسابقات مقدماتی به شرح زیر است:
گروه الف: 1- فارس 2- تهران 3- لرستان 4- کردستان 5- مرکزی
گروه ب: 1- خوزستان 2- مازندران 3- البرز 4- توابع تهران 5- قم

برنامه دیدارهای روز پایانی به شرح زیر است:
دیدار برای کسب مقام نهم: قم – مرکزی
دیدار برای کسب مقام هفتم: توابع تهران- کردستان
دیدار برای کسب مقام پنجم: البرز – لرستان
دیدار رده بندی: مازندران – تهران
دیدار فینال: فارس - خوزستان


نتایج مسابقات مقدماتی به شرح زیر است:

 

گروه الف:

 

تهران 7- لرستان یک
فارس 6- مرکزی 2
تهران 7- مرکزی یک
فارس 7- کردستان یک
فارس، برنده 4- تهران 4 (امتیاز مثبت 17 به 16 به سود فارس)
لرستان 5- کردستان 3
تهران 6- کردستان 2
لرستان 5- مرکزی 3
فارس 8- لرستان صفر
کردستان 6- مرکزی 2


گروه ب:

 

خوزستان 6- توابع تهران 2
مازندران 6- البرز 2
خوزستان 8- البرز صفر
مازندران 7- قم یک
خوزستان 7- مازندران یک
توابع تهران 7- قم یک
مازندران 7- توابع تهران یک
البرز 6- قم 2
خوزستان 7- قم یک
البرز 5- توابع تهران 3

 

 


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۵:۲۰ دیده شده : ۱۴بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۲۲۹۸۳
  • تعداد نظرات : ۳۰۳
  • تعداد حاضران : ۲۵۰
  • آخرین بروزرسانی : ۳ دقيقه قبل
تبلیغات
تبلیغات
آخرین جستجوها