freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1371429/1  زمان: 15:40  1395/08/19  بازدید: 1,083

نصرالله سجادی در مراسم تودیع و معارفه وزرای سابق و جدید وزارت ورزش از برنامه‌های این وزارت خانه در سه سال گذشته گفت.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، معاون ورزش قهرمانی در مراسم تودیع و معارفه گفت: در ورزش همگانی رشد باور نکردنی داشته‌ایم. رشدی 10 درصدی در سال 92، در سال 94 به 21 درصد رسید. همچنین در مسابقه‌های آسیایی در مجموع 2180 مدال در سال‌های 92، 93 و 94 کسب شد که قابل مقایسه با دوره‌های گذشته نبوده. است در سطح جهانی نیز در رشته‌های مختلف ورزشی در این سه سال ورزشکاران 1371 مدال را کسب کرده‌اند.

 

همچنین سجادی در ادامه به تاسیس مراکز استعدادیابی اشاره کرد و افزود: یکی دیگر از اقدامات بسیار خوب وزارت ورزش مشارکت فدراسیون‌های ورزشی و توجه بیشتری به ورزش قهرمانی بود که در مجموع منتهی به به دست آوردن مدال‌های بسیاری در مسابقه‌ها شد که از قبل پیش‌بینی کسب این مدال‌ها نمی‌شد. در سال 2014 در رقابت‌های آسیایی اینچئون ورزشکاران معلول در رقابت‌های پاراآسیایی حضور پیدا کردند و نتایج خوبی را به دست آوردند و همچنین در 2016 در پارالمپیک نیز این نتایج تکرار شد.

 

سجادی به تاسیس مراکز استعدادیابی نیز اشاره کرد و افزود: طرح آمایش رشته‌های ورزشی بر اساس استعدادهای مختلف شناسایی شدند و تقریبا حدود یک سال و نیم است که در این مسیر حرکت می‌کنیم و اقدامات ورزشی بر اساس آمایش سرزمین انجام می‌شود. سازماندهی و برنامه‌ریزی خوب 13 هزار هیات ورزشی اداره کل ورزش استان‌ها و وزارت ورزش از جمله اقدامات خوبی است که به زودی برنامه‌های آن منتشر خواهد شد.

 

او در پایان سخنان خود افزود: اینها افتخاراتی بود که در دولت تدبیر و امید به دست آمده است و با حمایت دکتر سلطانیفر دنباله‌دار شود.

 


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۵:۲۳ دیده شده : ۳۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۸۲
  • تعداد حاضران : ۱۳۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها