freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت":ستاره پرتغالی رئال مادرید رای خود برای انتخاب بهترین مربی 2016 را اعلام کرد. او با وجود آنکه با رئال قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورد اما به زیدان رای نداد.

به نقل از مارکا، کریستیانو رونالدو در فصلی که گذشت توانست قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را با رئال مادرید و قهرمانی در یورو 2016 را با تیم ملی فوتبال پرتغال به دست آورد.

هم سانتوس و هم زین الدین زیدان جزو 10 نامزد نهایی کسب عنوان بهترین مربی سال قرار گرفته اند و این کار رونالدو کاپیتان پرتغال برای انتخاب بهترین مربی را سخت کرده است.

رونالدو در گفت و گویی که با مارکا داشت از تصمیم نهایی خود برای انتخاب بهترین مربی سال سخن به میان آورد و گفت: انتخاب من سانتوس سرمربی تیم ملی فوتبال پرتغال است چرا که بر این باور هستم قهرمان کردن پرتغال در رقابت های یورو بسیار سخت‌تر از قهرمان کردن رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا است.

او ادامه داد: هم زیدان و هم سانتوس مربیان بزرگی هستند و رابطه بسیار خوبی با آنها دارم، اما اگر از من سوال کنید که لیگ قهرمانان اروپا سخت است یا رقابت های یورو؛ جواب من یورو است و به همین خاطر سانتوس را انتخاب می کنم. نباید فرامش کنیم که زیدان هم دست به کار بزرگی زد و نشان داد که مربی بزرگی است.

ستاره پرتغالی رئال مادرید در پایان سخنان خود گفت: رای دادن به سانتوس به این معنا نیست که من با زیدان دشمنی دارم و رابطه خوبی با او ندارم بلکه برعکس  رابطه بسیار خوبی با این مربی دارم. اگر آنها هم جای من بودند چنین تصمیمی را می گرفتند.


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۰:۲۹ دیده شده : ۶۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۳۱
  • تعداد حاضران : ۲۲۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها