freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، حسین هاشمی تختی در مراسم نکوداشت از فعالین امور جوانان و شصت و نهمین سالگرد تأسیس سازمان جوانان هلال‌احمر هرمزگان، با تأکید یادآوری ایثار و فداکاری امام حسین ویارانش عنوان کرد: درون جوانان ما با تأسی از عاشورا و فداکاری امام حسین و یارانش مالامال از عشق، ایثار و فداکاری است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه آموزه‌های دینی ما آمیخته با فرهنگ ایثار فداکاری و ازخودگذشتگی است تصریح کرد: با ایمان راسخ و همدلی  که در جوانان ما وجود دارد هرگاه و در هر مکانی اتفاقی رخ دهد و ایرانی نیازمند کمک باشد جوانان هلال‌احمر با تکیه‌ بر نیروی قران و فداکاری به یاری رفته‌اند.

رئیس مجمع نمایندگان استان هرمزگان خاطرنشان کرد: بهترین گروه سنی که می‌توان با انجام آموزش‌های لازم و افزایش دانش امدادی در شرایط بحرانی، آمادگی مقابله، بازسازی و باز توانی را در حوادث و بلایای طبیعی احتمالی را افزایش دهیم، دانش آموزان هستند.

هاشمی تختی اذعان کرد: جوانان هلال‌احمر فرشتگان نجات و پیام‌آوران سلامت و امید  هستند که در زمان بروز حوادث وقتی امکانات دولتی نمی‌تواند به‌موقع پاسخگوی نیازهای امدادی باشد کمک‌های هلال‌احمر می‌تواند در این زمینه کمک‌رسان باشد.

وی در ادامه تأکید کرد: خیرین و نهادهایی که می‌تواند به‌عنوان بازوان هلال‌احمر به تجهیز و تکمیل امکانات آن‌ها برای امداد و نجات باشند در کنار این جوانان قرار بگیرد و آن‌ها را یاری کنند.

نماینده حوزه مرکزی استان هرمزگان در خانه ملت در پایان خاطرنشان کرد: بایستی برای پیشرفت و سربلندی کشور و پیشبرد اهداف هلال‌احمر از پتانسیل بسیار گسترده جوانان استفاده کنیم و با  مشارکت دادن جوانان  در امور و برانگیختن حس مسئولیت‌پذیری در ایشان نسبت به تحقق اهداف و اصول هلال‌احمر در جامعه گام برداریم.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۵:۱۳ دیده شده : ۴۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۱۴
  • تعداد حاضران : ۲۰۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها