freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


نماینده استان قزوین و رئیس کمیسیون حقوقی در شورای عالی استان‌ها گفت: بیمه کشاورزان استان قزوین به خصوص کشاورزان حومه شهر تحت پوشش هیچ بیمه درمانی نیست.

کشاورزان استان قزوین تحت پوشش هیچ بیمه درمانی قرار ندارندبه گزارش خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ میکائیل سلمانی نماینده استان قزوین و رئیس کمیسیون حقوقی در شورای عالی استان‌ها با اشاره به مسائل و مشکلات بخش کشاورزی استان قزوین اظهار داشت: عدم تحت پوشش قرار گرفتن بیمه کشاورزان به خصوص اشخاصی که در حومه شهر مشغول به کار کشاورزی هستند امروزه باعث شده به دلیل عدم داشتن بیمه درمانی مشکلاتی برای آن‌ها بوجود آید.

وی افزود: طولانی شدن مراحل اداری دریافت وام و پرونده‌های وام‌های پرداختی بانک کشاورزی باعث شده آبیاری تحت فشار تا دو سال به طول بیانجامد به همین دلیل در این مدت ممکن است افزایش قیمت و گران شدن آب باعث ضرر بخشی کشاورزی شود.

نماینده استان قزوین  و رئیس کمیسیون حقوقی در شورای عالی استان‌ها گفت: عدم موافقت بانک‌ها برای تمدید تسهیلات در زمان خشکسالی باعث شده کشاورزان با مشکلات زیادی مواجه شوند.

وی با تأکید بر اینکه سخت‌گیری بانک‌ها در قبول ضمانت‌نامه‌ها باعث شده که مشکلات زیادی برای کشاورزان این استان به وجود آید، تصریح کرد: بالا بودن قیمت ادوات کشاورزی باعث شده که کشاورزان با مشکلات زیادی برای انجام فعالیت‌های خود مواجه شوند.

سلمانی با بیان اینکه پایین بودن کیفیت تراکتورهای ساخت داخل یکی از مشکلات کشاورزان است تصریح کرد: عدم پرداخت به موقع خسارت سرمازدگی توسط صندوق بیمه باعث شده مشکلات زیادی برای کشاورزان استان قزوین به وجود آید.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۰:۲۵ دیده شده : ۸۴بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۴
  • تعداد حاضران : ۱۶۷
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها