freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1371644/31  زمان: 14:21  1395/08/20  بازدید: 4,227

دنی کارواخال، مدافع رئال مادرید مدعی شد که گرت بیل، جانشین رونالدو در ترکیب رئال مادرید خواهد بود.

به گزارش "ورزش سه"، رونالدو که به علت مصدومیت در ابتدای فصل چند بازی را از دست داد، در ادامه عملکرد ضعیفی داشته و نتوانسته در حد انتظارات ظاهر شود. در سوی دیگر بیل عالی کار کرده و به خوبی توانسته جالی خالی رونالدو را در زمان غیبتش و همچنین افتش پر کند. هر دوی این ستاره‌ها قراردادشان را اخیرا تمدید کرده اند و کارواخال مدعی شد که بیل جانشین شایسته ای برای رونالدو خواهد بود.

 

 


او گفت:" من اعتقاد دارم که بیل جانشین رونالدو خواهد بود.و زمان می‌گذرد و روزی می‌رسد که رونالدو دیگر در این سطح نیست، مثل اتفاقی که قبلا برای رائول و فیگو رخ داد. نمی‌دانیم کی ولی فکر می‌کنم بیل جانشین خوبی برای او خواهد بود. می‌توانم رونالدو را تا 36 سالگی در رئال تصور کنم ولی اینکه بتواند در حد انتظارات رئال ظاهر شود کار ساده ای نیست.  او در حال حاضر روزهای خوبی دارد زیرا این هفته جایزه مارکا را برده و قراردادش با مادرید و نایکی را تمدید کرده است. او همیشه بهترین را از خودش می‌خواهد بنابراین باید با خودش بجنگد ولی جاه طلبی کلید رسیدن او به توپ طلا بوده است.
فکر می‌کنم او شایسته کسب توپ طلا به خاطر دستاوردهایش است. او چمپیونزلیگ و یورو را کسب کرده است، به علاوه گل‌های زیادی به ثمر رسانده. او شایسته این عنوان است."


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۰:۱۸ دیده شده : ۴۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۴
  • تعداد حاضران : ۱۶۷
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها