freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1371667/4  زمان: 16:43  1395/08/20  بازدید: 974

مدافع باتجربه تیم ملی حریف اصلی تیم ملی را بارندگی و شرایط جوی مالزی دانست.

به گزارش "ورزش سه"، پژمان منتظری که بعد از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت بار دیگر به ترکیب تیم ملی بازگشته است، در پایان دیدار پر گل ایران برابر گینه، بارندگی را حریف اصلی ایران در دیدار برابر سوریه در انتخابی جام جهانی دانست.


منتظری در این خصوص گفت: «بعد از اتفاقاتی که باعث کنسل شدن دیدارهای دوستانه ایران شد، گینه تیمی که می خواستیم نبود و کمی ناامید کننده بود. به شخصه برای خودم بعد از چند سال که بازی می کنم در شرایط سختی مقابل این حریف قرار گرفتیم. اولین بار این شرایط جوی را تجربه می کنیم. خوشحالم این بازی برگزار شد. تمام بازیکنان دیدند که در بازی با سوریه چه اتفاقی در انتظار ما از نظر جوی خواهد بود.»


تیم ملی ایران که سه شنبه هفته آینده در دیدار پنجم خود در انتخابی جام جهانی باید به مصاف سوریه در مالزی برود، در انتظار تکرار شرایط جوی دیدار امروز خود مقابل گینه است و منتظری در این خصوص گفت: «حریف ما گینه نبود، حریف ما باران بود، هوای شرجی بود، حریف ما زمین بود. این اتفاقات شرایط را سخت می کرد. ما به این بازی به عنوان یک تمرین مناسب نگاه می کردیم و این بارندگی یک تجربه خوب برای ما بود تا با آمادگی کامل مقابل حریف خودمان در روز سه شنبه و سوریه حاضر شویم.»


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۵:۱۱ دیده شده : ۳۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۰۹
  • تعداد حاضران : ۲۴۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها