freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


Roborace در حال پشت سر گذاشتن آزمایشات خود یکی پس از دیگری است. خودروی کاملا خودران DevBot قرار است تا در سری رقابت‌های FIA Formula E وارد میدان شود.

قبل از این رویداد نیز نمونه‌ی اولیه‌ی این خودرو در ماه آگوست کار خود را با آزمایشی در پیست Silverstone شروع کرد. در این آزمایش که تیم بلند پروازی کنترل خودرو را به دست داشتند، توانستند تا در آزمایش‌های صورت گرفته در این پیست بر حریفان خود غلبه کنند.

این سری قرار بود تا طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در شروع فصل ۲۰۱۶-۲۰۱۷ از رقابت‌های Formula E که ماه گذشته در هنگ‌کنگ آغاز شد، شروع به کار کرد. هرچند به دلیل مشکلات فنی پیش آمده در طی مراحل توسعه و آماده‌سازی، این اتفاق به تعویق افتاد. با وجود موانع و مشکلات موجود، برگزارکنندگان و مسئولین برای به واقعیت پیوستن این سری از مسابقات بسیار امیدوار هستند. هدف از برگزاری سری رقابت‌های خودرانی از این دست، کمک به آینده‌ی خودروهای خودرانی است که قرار است در خیابان‌ها تردد کنند.

در حالی که DevBot به نظر یک خودروی مسابقه‌ای پروتوتایپ است، اما نمونه‌ی تکمیل شده‌ی این خودرو از طراحی منحصر به فردی بهره می‌برد که در آن اتاقک راننده به کلی حذف شده است.

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۰:۴۸ دیده شده : ۳۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۵۴
  • تعداد حاضران : ۲۴۴
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها