freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


 آیا تا به حال به این مسئله فکر کرده‌اید که برای هر یک از اتفاقات روزمره زندگی چقدر زمان صرف می‌کنید و به عبارت دیگر، کارهای همیشگی چقدر از شما زمان می‌گیرند؟

زمانی که کارهای مختلف را به صورت روزمره انجام می‌دهید و توجهی به آنها ندارید، به درستی مشخص نمی‌شود که چقدر از عمر خود را به آنها اختصاص داده‌اید. در هر صورت، کارشناسان لیستی از کارهای زمان‌بری را منتشر کرده‌اند که همه ما در طول زندگی خود آنها را انجام می‌دهیم و البته توجهی به زمان اختصاص داده شده به آنها نداریم.

خوابیدن

خواب خوب از جمله اتفاقاتی است که همه انسان‌ها به آن نیاز دارند. اگر هر انسان به طور میانگین روزانه 8 ساعت بخوابد، به این معنی خواهد بود که هر فرد 229 هزار و 961 ساعت از عمر خود که معادل یک‌سوم آن محاسبه می‌شود را خوابیده است.

غذا خوردن

غذا خوردن برای ادامه حیات اجباری است و با این وجود همین کار زمان زیادی را به خود اختصاص می‌دهد. یک بررسی جدید نشان داد هر آمریکایی روزانه 67 دقیقه غذا می‌خورد یا نوشیدنی می‌نوشد. بر این اساس می‌توان گفت یک انسان در طول زندگی خود 32 هزار و 98 دقیقه غذا می‌خورد.

 

رانندگی

بسیاری از ما برای رسیدن به مقصد مورد نظر با اتومبیل یا موتورسیکلت شخصی رانندگی می‌کنیم. هر فرد میانسال به طور میانگین روزانه 101 دقیقه رانندگی می‌کند و بر این اساس می‌توان گفت در طول عمر 37 هزار و 935 ساعت رانندگی کرده‌ایم. البته به شرط آنکه رانندگی را از 18 سالگی شروع کنیم و تا 75 سالگی ادامه دهیم، تعداد ساعت‌هایی که رانندگی کردیم به 798 هزار ساعت می‌رسد.

کار کردن

کار کردن از اتفاقات مهمی محسوب می‌شود که به نیازهای مالی و اجتماعی ما پاسخ می‌دهد. اگر یک فرد به طور میانگین در هفته 40 ساعت کار کند، او بین سنین 20 تا 65 سالگی 90 هزار و 360 ساعت کار کرده است.

 

گشت‌وگذار در اینترنت

در یک دهه گذشته اینترنت به یکی از مهم‌ترین ابزارهای زندگی تبدیل شد. یک مطالعه نشان داد مردم به طور میانگین ماهانه 32 ساعت را به گشت‌وگذار در اینترنت اختصاص می‌دهند. در مجموع می‌توان گفت یک فرد به طور میانگین تا پایان عمر 28 هزار و 300 ساعت در اینترنت است.

 

تماشای تلویزیون

بیشتر ما علاقمند به تماشای برنامه‌های تلویزیونی هستیم. به طور میانگین هر فرد روزانه 2.8 ساعت تلویزیون تماشا می‌کند که این رقم نیمی از زمان استراحت او را به خود اختصاص می‌دهد. بر این اساس می‌توان گفت هر فرد در طول عمر خود 9 سال معادل 80 هزار و 486 ساعت تلویزیون تماشا می‌کند.

 

نظافت

تمیز کردن خانه و محیط پیرامون مهم‌ترین شرط برای ادامه زندگی محسوب می‌شود. بر اساس گزارش جدید خانم‌ها 12 هزار و 896 ساعت از عمر خود را به تمیز کردن خانه اختصاص می‌دهند که این رقم معادل یک سال و نیم از عمر آنها محاسبه می‌شود. مردان زمان کمتری را به تمیز کردن اختصاص می‌دهند و طبق گزارش موجود، 6448 ساعت از عمر آقان به این اتفاق اختصاص میابد.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۸:۵:۱۵ دیده شده : ۴۷بار نویسنده : admin

هفت کاره نجاری دستگاه هفت کاره نجاری هفت کار قلب کاردستی هفت سین کاردستی هفت سین با مقوا کاردستی هفت سین مهد کودک کاردستی هفت سین برای کودکان کاردستی هفت سین پیش دبستانی کاردستی هفت سین کودکانه کاردستی هفت سین برای پیش دبستانی کاردستی هفت سین عید کاردستی هفت سین 93 کاردستی هفت سین کودکان کارخانه هفت الماس كارخانه هفت الماس شرکت هفت الماس قزوین شرکت هفت الماس استخدام شركت هفت الماس قزوين کارخانه ورق هفت الماس سایت کارخانه هفت الماس قزوین کارخانه ورق گالوانیزه هفت الماس کارخانه تولید ورق گالوانیزه هفت الماس شرکت هفت الماس استان قزوین کاردستی سفره هفت سین برای مهد کودک کاردستی هفت سین برای مهد کودک کاردستی سفره هفت سین مهد کودک کاردستی سفره هفت سین برای کودکان کاردستی سفره ی هفت سین برای کودکان کاردستی سفره هفت سین کودکانه کاردستی سفره هفت سین کودکان كاردستي هفت سين براي كودكان کاردستی سفره هفت سین برای کودکان پیش دبستانی کارتون هفت کوتوله دانلود کارتون هفت کوتوله عکس کارتونی هفت کوتوله کارتون سفید برفی و هفت کوتوله عکسهای کارتون هفت کوتوله عکس کارتون هفت کوتوله تصاویر کارتونی هفت کوتوله نقاشی کارتونی هفت کوتوله کارگردان هفت سنگ کارگردان سریال هفت سنگ كارگردان سريال هفت سنگ کارگردان مجموعه هفت سنگ کارگردان و نویسنده سریال هفت سنگ دفاعیات کارگردان هفت سنگ کاردستی سفره هفت سین پیش دبستانی کاردستی سفره هفت سین برای پیش دبستانی در طول روز چه بخوریم در طول روز چقدر آب بخوریم طول در ریاضی طول در ریاضیات تعریف طول در ریاضی طول و عرض در ریاضی تبدیل واحدهای طول در ریاضی طول و عرض در ریاضی چیست واحدی در طول واحدی در طول در جدول واحدی در طول در حل جدول واحدي در طول واحدی در طول انگلیسی واحدی در طول قدیم واحدی کوچک در طول نام واحدی در طول سایه در طول روز سایه در طول روز چگونه است اندازه سایه در طول روز سایه اجسام در طول روز تغییرات سایه در طول روز سایه ها در طول روز اندازه سايه در طول روز شکل سایه در طول روز سایه درخت در طول روز سايه ها در طول روز ایران در طول تاریخ پایتخت ایران در طول تاریخ پرچم ایران در طول تاریخ نقشه ایران در طول تاریخ قلمرو ایران در طول تاریخ جمعیت ایران در طول تاریخ وسعت ایران در طول تاریخ نام ایران در طول تاریخ جنگهای ایران در طول تاریخ مساحت ایران در طول تاریخ زن در طول تاریخ زنان در طول تاریخ زیباترین زن در طول تاریخ جایگاه زن در طول تاریخ دانشمندان زن در طول تاریخ اختراعات زنان در طول تاریخ نقش زنان در طول تاریخ زنان موفق در طول تاریخ زنان قهرمان در طول تاریخ لباس زنان در طول تاریخ لباس های زنان ایرانی در طول تاریخ حقوق زنان در طول تاریخ پوشش زنان در طول تاریخ حجاب در طول تاریخ حجاب در طول تاریخ ایران حجاب زنان ایرانی در طول تاریخ حجاب زنان ایران در طول تاریخ خوابیدن در طول روز خوابیدن زیاد در طول روز سر انجام زندگی هفت کار زمان‌بری که در طول زندگی انجام می‌دهیم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۸۲
  • تعداد حاضران : ۱۳۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها