freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش خبرگزاری "دی اسپورت" جواد نوروزی در این خصوص با بیان اینکه دانیال شریعتی نیا در ترکیب تیم منتخب کشتی آزاد همدان به این رقابت ها اعزام شده است افزود: شریعتی نیا کشتی گیر وزن 97 کیلوگرم است و با وجود اینکه تنها 19 سال سن دارد اما به اردوی ملی بزرگسالان کشورمان نیز دعوت شده است.  

 

 رئیس هیات کشتی شهرستان همدان بیان کرد: رقابت های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی جام بین المللی الروسا روزهای 22 و 23 آبان ماه جاری در شهر مسکو کشور روسیه برگزار می شود  .

 

نوروزی خاطرنشان کرد: تیم منتخب کشتی آزاد کشورمان در این دوره از رقابت ها با سرمربیگری امیر توکلیان و مربیگری اصغر بذری همراهی می کنند  .

 

وی یادآور شد: دانیال شریعتی نیا دو هفته قبل همراه با تیم   A کشتی آزاد کشورمان نایب قهرمان رقابت های بین المللی جام شاهد در تهران شد .

 

وی افزود: کشتی شهرستان همدان مسیر موفقیت خود را در رده های پایه سپری می کند و هم اکنون مهران محسنی، فرامرز بیات و امیر گروسی در فرنگی و محمد رضا شاه محمدی، جمال خدابنده لو، علیرضا کریمی و مرتضی فرزین فر در کشتی آزاد جزو قهرمانان کشوری و آینده ساز کشتی این استان به شمار می روند.

 

دانیال شریعتی دارنده مدال های رنگارنگ ملی و بین المللی است.

 

 

هم اکنون هشت هزار کشتی گیر آزاد و فرنگی در همدان فعالیت دارند.

 


 


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۰:۱۵ دیده شده : ۵۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۱۴
  • تعداد حاضران : ۱۷۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها