freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1371697/4  زمان: 19:04  1395/08/20  بازدید: 7,896

سرمربی تیم ملی حساسیت زیادی برای حضور هواداران در استادیوم محل برگزاری دیدار تیم ملی برابر حریف امروز خود در نظر گرفته بود.

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان کارلوس کی روش امروز در حالی پیش از تقابل حساس هفته آتی خود مقابل سوریه، برابر پاپوآگینه به برتری دست یافتند که سرمربی ایران برای جلوگیری از هرگونه حضور آنالیزورهای سوری و اتباع غیر ایرانی، تدابیر محکمی را در نظر گرفته بود.


در روزی که ایرانیان مقیم مالزی جهت دیدن دیدار تدارکاتی ایران به استادیوم محل برگزاری عازم می شدند، با دستور کی‌روش صرفا ورود افراد به شرط همراه داشتن پاسپورت ایرانی به داخل ورزشگاه امکانپذیر بود که البته این مساله باعث شد تا بسیاری از هموطنان ایرانی به داخل ورزشگاه راه پیدا نکنند و مسیر بازگشت را پیش بگیرند. در ادامه امابا صحبت‌های خبرنگاران با یکی از مسئولین تیم ملی و مذاکره با کی‌روش کسانی که کارت شناسایی معتبر که ایرانی بودن‌شان را  ثابت می‌کرد یا در گوشی موبایل‌شان عکس پاسپورت را به همراه داشتند نیز اجازه ورود به داخل استادیوم را پیدا کردند و به این ترتیب ١٥٠ نفر هوادار امروز پیروزی هشت گله ایران را از نزدیک تماشا کردند.


حساسیت کی‌روش به دلیل عدم ورود سوریه‌ای ها و آنالیز بازی تیم ملی فوتبال کشورمان بود که قرار است سه شنبه این هفته برابر یکدیگر قرار گیرند.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۰:۳۷ دیده شده : ۴۱بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۹۹
  • تعداد حاضران : ۲۰۰
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها