freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1371704/4  زمان: 19:54  1395/08/20  بازدید: 21,770

دروازه بان سابق پرسپولسی که بعد از اتفاقات فصل گذشته و شرایط حاشیه ای که برایش رقم خورده بود، ترجیح داد در این فصل راهی لیگ نروژ شود، بار دیگر به اردوی تیم ملی دعوت شد.

به گزارش "ورزش سه"، سوشا مکانی که این روزها در ترکیب تیم میوندالن در لیگ نروژ فعالیت می کند، توانست بار دیگر از سوی کارلوس کی‌روش به اردوی تیم ملی دعوت شود و برابر پاپوآ گینه نیز فرصت حضور در میدان را به دست آورد. تیم ملی در حالی هفته آینده برابر سوریه قرار خواهد گرفت که علیرضا بیرانوند را به دلیل شکستگی دست در اختیار ندارد و علیرضا حقیقی نیز از لیست نفرات مدنظر کی روش خط خورده است. این مساله فرصت مناسبی برای دیگر دروازه بانان تیم ملی فراهم کرده تا برای حضور در ترکیب اصلی قابلیت خود را به نمایش بگذارند. سوشا مکانی در دقایقی که در زمین حضور داشت البته با فشار چندانی از سوی حریف مواجه نشد و تک گل گینه‌ای ها هم در زمان حضور محمدرضا اخباری در درون دروازه ایران به ثمر رسید.


با این حال باید منتظر ماند و دید سرمربی پرتغالی تیم ملی در دیدار روز سه شنبه از میان سوشا مکانی، رشید مظاهری و محمدرضا اخباری به کدامیک فرصت حضور در ترکیب اصلی را خواهد داد.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۰:۱۳ دیده شده : ۶۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۱۷
  • تعداد حاضران : ۱۱۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها