freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


مقامات سازمان غذا و داروی ایالات متحده به تازگی اعلام کرده اند مصرف یکی از برندهای شکلات مایع ساخت کشور ایتالیا به نام "فررو" که با نام تجاری نوتلا به عموم عرضه می‌شود خطر جدی برای سلامتی افراد محسوب می‌شود.

لازم به ذکر است؛ این محصول در سطح جهانی فروش گسترده‌ای داشته و بویژه کودکان هر روز مقادیر بالایی از آن را به همراه صبحانه یا میان وعده مصرف می‌کنند.

می‌دانیم مصرف حجم بالایی از شکلات برای سلامتی انسان مضر است. از جمله خطرات مصرف بش از حد شکلات می‌توان به ابتلا به دیابت، اضافه وزن، اعتیاد به مصرف مواد شیرین اشاره کرد که همگی تهدیدی جدی برای آینده کودکان به شمار می‌روند.

این شکلات در دهه 1960 میلادی به عنوان یک ماده افزودنی به بستنی راهی بازارهای جهانی شد. در این محصول از فندق به همراه کاکائو استفاده شده است. امروزه کمتر از سه درصد از مادران این شکلات را به بستی خانگی اضافه می کنند و مقادیر فراوان شکلات خام را به همراه انواع دسر و بیسکوئیت به کودک خود می دهند. این کار باعث می‌شود کودک از سنین پایین به خوردن انواع مواد شیرین عادت کند.

با وجود مفید بودن مصرف شکلات برای کودکان خردسال، کارشناسان تغذیه توصیه می کنند استفاده از شکلات به میزان کم صورت گیرد و همینطور میزان شکر موجود در آن کم باشد چرا که مصرف چنین حجمی از شکر جلوی رشد سلول های مغزی را گرفته و چاقی و دیابت را در آنان تقویت می‌کند.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۰:۱۹ دیده شده : ۵۳بار نویسنده : admin

آنچه درباره زنان باید بدانیم آنچه در مورد زنان بايد بدانيم دانلود کتاب آنچه درباره زنان باید بدانیم آنچه در جستن آنی آنی هر آنچه که در جستن آنی آنی آنچه دربرنامه نودگذشت انچه در برنامه نودگذشت انچه دربرنامه نوددیشب گذشت آنچه در برنامه 90 گذشت هر آنچه در برنامه 90 گذشت آنچه در برنامه نود دیشب گذشت هر آنچه در برنامه نود گذشت هر آنچه در برنامه ديشب 90 گذشت هر آنچه در برنامه نود دیشب گذشت آنچه در برنامه 90 دیشب گذشت آنچه که در برنامه نود گذشت آنچه در برنامه نود این هفته گذشت آنچه درباره مردان باید بدانیم انچه درباره مردها باید بدانیم آنچه باید درمورد مردان بدانیم آنچه در مورد مردها باید بدانیم آنچه که درباره مردان باید بدانیم کتاب آنچه درباره مردان باید بدانیم آنچه درباره ی مردان باید بدانیم دانلود کتاب آنچه درباره مردان باید بدانیم انچه درباره ی مردها باید بدانیم آنچه در نود گذشت آنچه در نود دیشب گذشت آنچه در برنامه دیشب نود گذشت هر آنچه در برنامه دیشب نود گذشت هر انچه در نود گذشت هر آنچه در نود دیشب گذشت انچه دربرنامه نود دیشب گذشت آنچه در 90 گذشت هر آنچه در 90 گذشت آنچه در 90 دیشب گذشت انچه که در 90 گذشت هر آنچه که در برنامه 90 گذشت آنچه باید درباره مردان بدانیم آنچه باید درمورد زنان بدانیم آنچه بايد درمورد مردان بدانيم آنچه باید درمورد مردان بدانید آنچه که باید در مورد مردان بدانیم آنچه بايد در مورد زنان بدانيم آنچه باید درباره مردان بدانید انچه که باید درباره مردان بدانیم آنچه باید درباره ی مردان بدانیم مایع امنیوتیک چقدر باید باشد حجم مایع امنیوتیک چقدر باید باشد دانست حقن دانست حقن للاطفال حقنة دانست للاطفال حقنة دانست حقنة دانست للترجيع حقن دانست للقئ حقن دانست والحمل جرعة حقن دانست للاطفال سعر حقن دانست دانست للحامل دانست 4 مجم دانست امبول للاطفال دانست للاطفال حقن دانست للاطفال جرعة دانست للاطفال دانست 8 مجم دانست که مخمورم و جامی نفرستاد دانست که مخمورم دانست دواء دانست آمپول آنچه در مورد شکلات‌های مایع باید دانست

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۴۶
  • تعداد حاضران : ۱۲۴
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها