freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1371728/30  زمان: 22:22  1395/08/20  بازدید: 562

دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه، معتقد است بعد از بازنشستگی زلاتان ابراهیموویچ، تیم ملی سوئد به اندازه قبل خطرناک نیست.

به گزارش "ورزش سه"، زلاتان بعد از حذف سوئد از رقابت های یورو 2016 در مرحله گروهی، از بازی های ملی خداحافظی کرد تا روی بازی های باشگاهی تمرکز کند.

 

سوئد بدون زلاتان، در سه دیدار ابتدایی اش در مقدماتی جام جهانی 2018، هفت امتیاز کسب کرده است و پنج گل این تیم را بازیکنان متفاوتی به ثمر رساندند. آنها در حال حاضر، هم امتیاز با فرانسه، در صدر جدول گروه شان قرار دارند اما دشان معتقد است که تیمش می تواند از پس این تیم که زلاتان را دیگر در اختیار ندارد، بربیاید.

 

 

 

 

او به خبرنگاران گفت:" سوئد متفاوت از گذشته است. ما از اهمیت زلاتان برای همه تیم هایی که برای شان بازی کرد، مطلع هستیم؛ از جمله در تیم سوئد که خیلی موثر بود. او بازی آنها را تغییر داد.

 

وقتی بازیکنی مانند زلاتان را در اختیار دارید، تیم برای او بازی می کند. گاهی اوقات، او توپ هایی دریافت می کرد که نباید دریافت می کرد. حتی اگر آنها به طور جمعی خوب بودند، همیشه به او تکیه داشتند. بازیکنان دیگری هم هستند، مهاجمان دیگر، که در تیم حضور دارند. آنها هم با کیفیت هستند. اما روی کاغذ، فکر می کنم سوئد با زلاتان قوی تر بود."


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵ - ۲۳:۴۰:۱۱ دیده شده : ۲۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۲۴
  • تعداد حاضران : ۲۲۵
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها