freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


شوره سر عارضه ای هست که تقریبا  بین خانم ها و آقایان به شکل برابر مشاهده می شود.

وی با بیان اینکه شوره سر به دو دسته شوره های خشک و چرب تقسیم بندی می شوند، اظهار داشت: شوره های چرب، شایع ترین شوره هایی هستند که افراد با آن مواجه اند و حاصل شرایط خاص پوست، چربی بیش از حد و قارچ ها است.

وی بیان کرد: در صورت فراهم آمدن شرایط باعث ایجاد پوسته، تحریک، قرمزی و خارش در سر می شود که معمولا با درمان های موضعی و خوراکی قابل کنترل هستند.

این متخصص پوست و مو بیان کرد: استفاده خودسرانه از داروهای درمانگر شوره سر موجب ایجاد عوارض در افراد می شود که باید درمان تحت نظر پزشک متخصص صورت بگیرد.

طبایی عنوان کرد: شوره سر می تواند علائمی از یک بیماری خطرناک و مهم باشد، بنابراین کسانی که شوره سر دارند نباید به خود درمانی بپردازند زیرا ممکن است بیماری اصلی و مهمی که موجب ایجاد آن شده به موقع تشخیص داده نشود و زمان طلایی برای درمان بیماری خاص از دست برود که البته این بیماری ها نادر هستند، اما عوارض ناشی از آن جبران ناپذیر است.

وی اذعان داشت: توصیه می شود در درمان های پوست و مو بیماران خودسرانه اقدام نکنند و به افراد غیر متخصص مراجعه ننمایند و حتما یک مشاوره تخصصی در این زمینه داشته باشند.

این متخصص پوست و مو تصریح کرد: استفاده از شامپوهای درمانگر شوره سر می تواند در حالت خفیف کمک کننده باشد اما در حالت پیشرفته شامپو ها قادر به کنترل آن نیستند  و باید حتما از درمان مناسب استفاده شود.

طبایی اظهار داشت: استفاده از شامپو نامناسب در افراد موجب تشدید حالت خشکی پوست می شوند و می توانند موجب تشدید شوره در سر شوند.

وی افزود: کسانی که با این مشکل مواجه هستند باید حداقل یکبار برای بررسی تخصصی اقدام نمایند که گاه با درمان به موقع و تشخیص درست می توانند به درمان آن اقدام و از تشخیص اشتباه در حالات جدی اجتناب کنند.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : جمعه ۲۱ آبان ۱۳۹۵ - ۲:۵:۲۶ دیده شده : ۵۹بار نویسنده : admin

خود درمانی خود درمانی وسواس خود درمانی وسواس فکری خود درمانی سرماخوردگی خود درمانی لکنت زبان خود درمانی بواسیر خود درمانی چیست خود درمانی زود انزالی خود درمانی با نیروی ذهن خود درمانی زگیل تناسلی خود درمانی وسواس شستشو خود درمان وسواس خود درمانی در وسواس خود درمانی در لکنت زبان خود درمانی لکنت زبان بزرگسالان خود درماني بواسير برای شوره سر چه باید کرد براي شوره سر چه بايد كرد برای درمان شوره سر چه باید کرد برای شوره ی سر چه باید کرد برای جلوگیری از شوره سر چه باید کرد؟ براي رفع شوره سر چه بايد كرد برای شوره سر چ باید کرد برای از بین بردن شوره سر چه باید کرد برای رفع شوره ی سر چه باید کرد برای درمان شوره سر چکار باید کرد برای شوره سر چه کنیم برای شوره سر چه کار کنیم برای رفع شوره سر چه کنیم برای درمان شوره سر چه کنیم برای جلوگیری از شوره سر چه کنیم براي رفع شوره سر چه كنيم برای شوره سر چکار کنیم برای از بین بردن شوره سر چه کنیم برای شوره ی سر چه کنیم برای درمان شوره سر چه کار کنیم برای شوره سر چی خوبه شوره سر چی خوبه برای شوره سر چکار باید کرد برای رفع شوره سر باید چکار کرد برای از بین بردن شوره سر چکار باید کرد برای شوره و خارش سر شامپو برای شوره و خارش سر بهترین شامپو برای شوره و خارش سر شوره و خارش سر برای شوره برای شوره سر چیکار کنم برای شوره سر چکار کنم برای شوره ابرو چه کنیم برای رفع شوره سر چکار کنم برای رفع شوره سر چکار کنیم برای شوره سر چیکار کنیم برای درمان شوره سر چکار کنیم برای درمان شوره ی سر چه باید کرد سر یال عشق ممنوع سر للرجال ممنوع الدخول للنساء سر للرجال فقط ممنوع دخول النساء سريال عشق ممنوع سر ال عشق ممنوع دانلودآهنگ سر ال عشق ممنوع دانلود سر ال عشق ممنوع سر ال ترک عشق ممنوع اهنگ سر ال عشق ممنوع عکسها سر ال عشق ممنوع عکس سر ال عشق ممنوع سر ال عشق ممنوعه خود درمانی برای شوره سر ممنوع!

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۶۵
  • تعداد حاضران : ۲۱۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها