freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


همایون هاشمی با حضور در غرفه ایسنا، در بیست‌ودومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها در گفت‌وگویی اظهار کرد: تعدادی از نمایندگان درخواست تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان دارو به خصوص حوزه خرید تجهیزات پزشکی را امضاء کردند که قرار است این موضوع در جلسه کمیسیون بهداشت و درمان بررسی شود.

وی با تاکید بر این‌که تصمیمات و بررسی‌های کمیسیون بهداشت و درمان کارشناسی و علمی است، گفت: وزیر بهداشت باید در بحث غذا و دارو نگاه ویژه‌ای داشته باشد تا تصمیمات نادرست وعجولانه در این وزارتخانه باعث ورود محصولات نامرغوب و غیراستاندارد و یا تولید نامناسب در کشور نشود، چون همه آنها مستقیم با جان و سلامت مردم سروکار دارند.

این عضو ناظر مجلس در شورای عالی امنیت غذا و دارو ادامه داد: طبق اطلاعم یکسری رفتارهایی در موضوع خرید تجهیزات پزشکی شده که نارضایتی را از عملکرد سازمان غذا و دارو به دنبال داشته که لازم است شفاف‌سازی شود.

هاشمی در عین حال با بیان این‌که با توجه به اجرای طرح تحول سلامت وزارت بهداشت به همکاری‌های مناسب لازم دارد، تصریح کرد: اجرای طرح تحول سلامت بار سنگین و هزینه‌ای بر دوش وزارت بهداشت گذاشته به همین دلیل این وزارتخانه به حمایت علمی تخصصی برای جلوگیری از آسیب وارد شدن به این طرح دارد. قاطبه این کمیسیون خواهان اجرای درست این طرح هستند که شاید بخشی از آن به موضوع تجهیزات پزشکی مربوط شود که در جلسه هفته آینده مورد بررسی قرار می‌گیرد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : جمعه ۲۱ آبان ۱۳۹۵ - ۳:۴۰:۲۵ دیده شده : ۳۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۵۵
  • تعداد حاضران : ۲۶۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها